Herce Andrew Kojiho můžete znát z filmů jako Warrior nebo Bullet Train. Talentovaný a kriticky oceňovaný herec se nyní vyjádřil, že by byl jistě skvělou volbou pro hlavní roli v připravovaném filmu Ghost of Tsushima.

Koji se v rozhovoru pro Entertainment Weekly také rozpovídal o svém vášni k videohrám. Je velkým fandou zatím poslední hry od studia Sucker Punch a pokud se mu naskytne možnost se zhostit role Jina Sakaie, tak nebude váhat.

 

Jako velký fanoušek Ghost of Tsushima by Koji mohl do filmu přinést něco, co ostatním hercům může potencionálně chybět. Vžit se do role samuraje by mu v tomto případě nemuselo činit sebemenší problémy.

“I’m going after Ghost of Tsushima—that’s what I’m going to do. I would love that. I think I can do a really good Jin Sakai. I can bring my own spin to it,”  – Andrew Koji

Kromě již zmíněných snímků si Koji střihnul role i Snake Eyes nebo šestém díle nekonečné série Rychle a Zběsile. Podle aktéra by měl budoucí snímek kráčet ve šlépějích hry a nijak extrémně se nelišit od populární předlohy od vývojářů ze Sucker Punch.

Přečti si  Mobilní MMO World of Warcraft bylo zrušeno Blizzardem a NetEase ještě předtím, než vůbec bylo oznámeno

Jaké má herec šance? Konkurence je veliká. O hlavní roli se již dříve přihlásil Daisuke Tsuji, který ve hře Jina daboval. Snímek je ale stále ve fázi příprav a režisér Chad Stahelski zatím žádné potvrzené herce či herečky neoznámil.

Ghost of Tsushima je k dispozici pro konzole PlayStation 4 a 5.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno