Mezi velmi očekávané tituly příštího roku se bez pochyby řadí také hra Anthem, na které pracují pod vedením EA vývojáři z BioWare.

Studio i vydavatel již na letošní E3 uvedli, že hra nebude obsahovat žádná následná DLC, nebo season pass a nyní toto tvrzení BioWare potvrzuje v odpovědi na tweet od jednoho z fanoušků a informuje, že mu bude stačit vlastnit pouze základní hru. Dříve avizované příběhové DLC, které má do hry dorazit po vydání obdrží všichni zcela zdarma.

Trochu se obáváme o to, kolik obsahu hra při startu bude nabízet a jak moc bude závislá na mikrotransakcích, protože jak se zdá, tak se bude jednat o další game-as-service titul od EA. A pokud se podíváme na to kolik obsahu nabízí měsíc po vydání jejich nejnovější hra Battlefield V, tak si myslíme, že jsou tyto obavy přinejmenším na místě a to i přesto, že nedávno vývojáři ujišťovali hardcore hráče, že jim end-game obsah poskytne dostatečnou výzvu. BioWare také informoval, že se nechal inspirovat sezónními událostmi Fortnitu, takže by hra měla následně nabízet i množství live eventů.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Anthem se nyní nachází ve stavu Alfa, přičemž někteří hráči měli možnost zúčastnit se uzavřeného Alfa testu, který proběhl na začátku tohoto měsíce, přičemž samotná hra vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno