ASUS vystavil nejnovější základní desky ROG Maximus Z890 HERO BTF a ROG Maximus Z790 HERO CAMM2 spolu s nejnovějšími PSU.

ASUS představil svou novou generaci základní desky ROG Maximus Z890 HERO BTF, která je vybavena paticí LGA 1851 pro podporu stolních procesorů Intel Arrow Lake-S nové generace. Základní deska je nabitá spoustou funkcí, jako je design quad DDR5 DIMM, nejnovější podpora PCIe 5.0 a Gen5 M.2 a má velmi solidní vzhled a dojem s celou PCB pokrytou velkými chladiči a čelními deskami, které přidávají vzhled této základní desky pro nadšence. IO deska je také dodávána s obrovskou akcentní deskou „ROG Maximus“ s RGB LED a na chladiči PCH můžete vidět ikonické logo ROG eye.

Zdroj: WCCFtech

Nejzajímavější na této základní desce je, že se jedná o BTF design, což znamená, že všechny napájecí konektory jsou umístěny na zadní straně základní desky. Zadní strana obsahuje dva 8pinové napájecí vstupy pro CPU a na zadní straně je také nejnovější konektor 12V-2×6, který bude napájet konektor GC_HPWR, který ASUS představil minulý rok.

Přečti si  Klip k Indiana Jones and the Great Circle ukazuje Stealth

Použití tohoto konektoru znamená, že základní deska bude mít omezené možnosti výběru grafické karty, ale eliminuje použití zdlouhavých 16pinových konektorů. Kromě toho bude základní deska spolu s mnoha dalšími k dispozici později v tomto roce. Tato specifická základní deska ROG Maximus HERO bude k dispozici také v jiných variantách než BTF.

Zdroj: WCCFtech

Kromě toho ASUS také představuje svou nejnovější základní desku ROG Maximus Z790 HERO s řešeními CAMM2. Základní deska je vybavena konektorem CAMM2 a bylo ukázáno, že běží na jediném Kingston Fury Renegade DDR5 s pamětí 48 GB taktované na rychlost 8000 MT/s, aniž by vyžadovalo řešení chlazení na pouhých 41 C, což je docela působivé.

Časování bylo nastaveno na 38-48-48-128-176-2T. ASUS uvedl, že se bude jednat spíše o koncepční produkt, který bude uveden na trh v omezeném množství, ale v budoucnu můžeme očekávat více řešení CAMM2.

Přečti si  Záložní zdroj podceňuje většina českých gamerů: Riskují tím přerušení hry i poškození drahého vybavení

Kromě základních desek ASUS také představil svůj zbrusu nový zdroj ROG THOR 1600W Titanium III PSU, který je vybaven GaN MOSFETy, magnetickým OLED displejem s odnímatelným designem a režimem Turbo, který posouvá rychlost ventilátoru na maximum. Obsahuje také duální napájecí konektory 12V-2×6 spolu s řadou dalších portů. ASUS má také ROG STRIX 1000W Platinum PSU, který využívá stejný design GaN MOSFET a standardy ATX 3.1.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno