Xbox Game Pass se stává stále lepším způsobem, jak získat nejnovější tituly za přijatelnou cenu v den jejich vydání. 

Microsoft v nedávné době takto nabídl například Outriders a chystá i MLB The Show 21, které se vůbec poprvé dostane mimo ekosystém PlayStation. Nedávné náznaky však hovoří o tom, že Xbox Game Pass bude později v tomto roce mít v nabídce v den vydání ještě mnohem větší exkluzivitu.

poslední epizodě podcastu Xbox Era upustil Shpeshal Ed velmi šťavnatou nápovědu. 

Tady je to, co mohu říci – existuje určitá AAA střílečka od třetí strany, která se s největší pravděpodobností spustí na Game Pass letos na podzim.

Ve skutečnosti není tolik her, na které by se tento popis mohl vztahovat – samozřejmě existuje letošní Call of Duty, ale Activision má s touto franšízou dlouhodobý vztah se Sony, takže vydání Xbox Game Pass se zdá nepravděpodobné. Jedinou další velkou možností je letošní Battlefield.

Zasvěcenec ve franšízách CoD a Bettlefield, Tom Henderson, na tuto informaci prostřednictvím svého Twitteru následovně:

Jak se zdá, tak několik zasvěcenců směřuje ke stejnému cíli – Battlefield 2021 bude v den vydání součástí Xbox Game Pass.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Dá se s jistotou říci, že by to byl pro EA skvělý tah, jak do hry dostat co nejrychleji maximum hráčů, ostatně tato strategie se vyplatila i Outriders.

Pokud jste náhodou minuly některé z předchozích zpráv, tak letošní Battlefield bude zasazen do velmi blízké budoucnosti s prostředím podobným Battlefieldu 3 a 4. Navíc název hry má být jen Battlefield bez jakékoliv číslovky nebo jiného označení. Zdá se, že ve vývoji je také zcela nový Battle Royale, který by mohl být k dispozici zcela zdarma.

EA již potvrdilo, že nový Battlefield vyjde na podzim tohoto roku pro konzole a PC. Navíc se hovoří o tom, že k oficiálnímu odhalení by mohlo dojít v květnu.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Battlefield 2021 je nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno