Podle EA bude Alpha pro Battlefield 6 spuštěna dříve než pro všechny ostatní části série. DICE také pracuje na prvním traileru, který se pravděpodobně brzy objeví.

Zatím nejsou k dispozici žádné informace, a přesto bychom mohli brzy hrát Battlefield 6. Jak EA oznámila na blogu, alfa pro další část této oblíbené multiplayerové střílečky z pohledu první osoby, by měla být naplánována dříve než všechny ostatní odnože této úspěšné série. Zdá se, že nejsme daleko od oficiálního představení Battlefield 6, protože DICE již pracuje na prvním traileru.

Alpha pro Battlefield 5 začala v červnu, hned po představení hry na E3. Letos však žádná (klasická) E3 nebude. I kdyby se veletrh měl konat digitálně, mnoho vydavatelů si pravděpodobně půjde vlastní cestou.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Je tedy docela možné, že EA ukáže první trailer na Battlefield 6 již v dubnu nebo v květnu a poté oznámí alfa fázi testování. 

Příspěvek znovu opakuje, že hratelnost bude „v nebývalém měřítku“. To by mohlo znamenat zápasy až s 128 hráči. Kromě toho „by měla být plně využita technologie konzolí nové generace“. Zdá se, že EA chce znovu zaútočit s Battlefield 6.

„S naším dalším Battlefieldem máme před sebou opravdu fantastický rok, a proto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným za využití jejich energie a vášně k vytvoření něčeho zvláštního. Nedávno jsme viděli první verzi prvního traileru Battlefieldu a ten bude dělat opravdu skvělý první dojem z této průkopnické hry. Myslím, že fanoušci ji budou milovat.”

Různé zdroje jednomyslně uvádějí, že Battlefield 6 by měl letos na přelomu podzimu a zimy, přičemž Andrew Wilson potvrdil investorům, že hra v tomto roce skutečně bude připravena a vydána na konzole a PC. 

Dnes jsme také přinesli informaci, že na vývoji Battlefield 6 pracují také vývojáři z Criterion Games, díky čemuž bylo odloženo vydání dalšího dílu úspěšné závodní série Need for Speed.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Battlefield 6 vyjde na konci letošního roku pro PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One a PC.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno