Kalendář vycházejících her

Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.

 

Kvě
7
Resident Evil Village
Kvě 7 celý den
Resident Evil Village

V novém díle Resident evil 8 – Village tě obklopí strach a předhodí tě do nové kapitoly této hororové survival akční střílečky. Návrat, do pohledu z první osoby, přinese i údernou výhodu v boji. Každé setkání je osobní boj o přežití proti děsivým nepřátelům, který tě nutí neustále dávat pozor, hledat zdroje a poznávat nové nepřátele na neznámém území. Village je místo, které žije vlastním životem, jenž se tě často pokouší zničit, kdykoli objevíš jeho tajemství.

Hra vychází na: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Kvě
10
Po
Hood: Outlaws & Legends
Kvě 10 celý den
Hood: Outlaws & Legends

Tváří v tvář nemilosrdnému nekontrolovanému stavu bojují rebelové a darebáci o své místo mezi legendami. Aby soupeřící gangy získaly vliv u utlačovaných lidí, soutěží v odvážných loupežích, aby zasáhly bohaté, kde to bolí. Lidový hrdina nebo zločinec hladový po zlatě, jen ti nejlepší uniknou s těžce vydělaným bohatstvím.

Hra Vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S.

Kvě
14
SUBNAUTICA: BELOW ZERO
Kvě 14 celý den
SUBNAUTICA: BELOW ZERO

Oceňované studio Unknown Worlds Entertainment představuje návrat do světa 4546B s hrou Subnautica Below Zero. Ponoř se do mrazivého podmořského dobrodružství na mimozemské planetě. Rok v příběhu pro originální Subnatice tě Below zero vyzívá k přežití v ledových biomech nad i pod povrchem. Čekají tě řemeslné nástroje, úklid zásob, a hlavně rozluštění další kapitoly příběhu Subnautica.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch

Čvn
3
Čt
Tour de France 2021
Čvn 3 celý den
Tour de France 2021

Vyhraj žlutý trikot díky oficiální hře z Tour de France 2021. Součástí je všech 21 etap a ty největší klasické závody. Užij si nový systém úkolů, přepracovaný režim My Tour a další nové funkce!

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox ne, XSX/S

Čvn
22
Út
Dungeons & Dragons Dark Alliance Steelbook Edition
Čvn 22 celý den
Dungeons & Dragons Dark Alliance Steelbook Edition

Bojuj s legendárními příšerami ve hře Dungeons & Dragons: Dark Alliance – dej dohromady až 4 přátele a bojuj s ikonickými příšerami z Dungeons & Dragons v novém kooperativním akčním RPG DUNGEONS & DRAGONS: DARK ALLIANCE.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Čvn
25
Scarlet Nexus
Čvn 25 celý den
Scarlet Nexus

Hraj jako Yuito Sumeragi, nováček v organizaci OSF, který se chce stát elitním psionikem jako člověk, který ho v dětství zachránil. Ve hře SCARLET NEXUS prozkoumej futuristické New Himuka, využij talentu pro psychokinezi a odhal záhady brainpunkové budoucnosti, kde jsou psychické schopnosti stejně samozřejmé jako technologie.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Čvn
30
St
NECROMUNDA: HIRED GUN
Čvn 30 celý den
NECROMUNDA: HIRED GUN

Necromunda: Hired Gun je nezávislá dynamická, násilná a strhující střílečka zasazená do těch nejtemnějších koutů nechvalně proslulého úlového města z Warhammer 40,000. Pohybuj se v oceánu zločinu a korupce a vyvaž krvavý ekosystém Necromundy jako nelítostný nájemný zabiják.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, XSX/S, Xbox One

Čvc
8
Čt
CHIVALRY 2 DAY ONE EDITION
Čvc 8 celý den
CHIVALRY 2 DAY ONE EDITION

Chivalry 2 je sekačka pro více hráčů z pohledu první osoby inspirovaná epickými středověkými filmovými bitvami. Hráči jsou vrženi do akce v každém ikonickém okamžiku dané éry – od střetu mečů přes bouře hořících šípů po obléhání velkých hradů a další.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Čvc
16
F1 2021
Čvc 16 celý den
F1 2021

 V oficiální videohře FIA MISTROVSTVÍ SVĚTA FORMULE JEDNA F1 2021 má každý příběh svůj začátek. Užij si strhující nové vlastnosti F1 2021 včetně vzrušujícího příběhového režimu „Braking Point“ nebo kariéry pro dva hráče a dostaň se ještě blíž startovnímu roštu díky „skutečnému začátku sezóny“.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Srp
30
Po
Blood Bowl 3
Srp 30 celý den
Blood Bowl 3

Brutální, šílený, taktický… takový je BLOOD BOWL! Ikonický sport smrti se vrací s novou videohrou plnou fantasy fotbalu, který je věrný nejnovějším pravidlům deskové hry a jejímu novému obsahu. Založ si vlastní tým a pak drť, likviduj a podváděj, dokud se nedostaneš až na vrchol… a dokud tvoji soupeři neskončí na hřbitově.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch