Kalendář vycházejících her

Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.

 

Říj
15
NHL 22
Říj 15 celý den
NHL 22

Hokejový sport bude mít i letos své zastoupení mezi sportovními hrami v pofobě NHL 22 od EA Sports.  Letošní vydání přijde s docela velkými změnami díky vylepšené grafice, novému enginu a next-gen verzím. Hra poběží poprvé na Frostbite enginu, který vdechne hře zcela nový vzhled. 

Hra vychází pro: PS4, PS5, Xbox Onem Xbox Series X | S

Říj
22
The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes
Říj 22 celý den
The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes

Irák, 2003. Ve stínu pohoří Zagros se vojenská jednotka dostává pod palbu iráckých sil. Přestřelka způsobí otřesy země a obě strany se propadnou do ruin pohřbeného sumerského chrámu. Komunikace s povrchem je přerušena, a naši protagonisté jsou uvězněni v děsivém podsvětí, ze kterého musí uniknout, aniž by ve stínech probudili něco pradávného a zlého. A vyhnout se tak možnosti stát se kořistí.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Říj
26
Út
Marvel’s Guardians of the Galaxy
Říj 26 celý den
Marvel's Guardians of the Galaxy

Připrav se na odvážnou akční adventuru z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální příběh a elektrizující hratelnost pro jednoho hráče. Hru Marvel’s Guardians of the Galaxy vyvinula Eidos-Montréal ve spolupráci s Marvel Entertainmen.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Říj
28
Čt
Riders Republic
Říj 28 celý den
Riders Republic

Skoč na masivní hřiště pro více hráčů ve hře Riders Republic ! Na kole, na lyžích, na snowboardu nebo v kombinéze přes otevřený svět sportovních rájů. Závoď v závodech, kde se sejde až 64 hráčů, soutěž v arénách, kde budeš předvádět své triky anebo se volně toulej po parcích , sám nebo s přáteli.

Hra vychází na: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Lis
4
Čt
Just Dance 2022
Lis 4 celý den
Just Dance 2022

Připrav se na novou dávku hudební akce, se kterou rozvlníš své boky v rytmu písniček. Just Dance 2022 je ultimátní taneční hra, která obsahuje 40 nových písní, jež obohatí rozsáhlou knihovnu skladeb. Mezi vybranými skladbami najdeš také Believer od Imagine Dragons, Level Up od Ciara nebo Nails, Hair, Hips, Heels od Todrick Hall.

Hra vychází pro: PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch

Lis
5
Call of Duty: Vanguard
Lis 5 celý den
Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard je dalším dílem v oblíbené FPS sérii. Hra nás zavede do období druhé světové války a stejně jako vždy se mohou hráči těšit na řadu herních režimů, stejně jako Zombies. Hru vyvíjí studio Sledgehammer Games a publikuje Activision.

Hra vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Lis
19
Battlefield 2042
Lis 19 celý den
Battlefield 2042

Bojiště se mění před vašima očima. Špičkový arzenál, který máte k dispozici. Velkolepý návrat totální války. Přizpůsobte se a překonejte se v masivních bitvách pro 128 hráčů*, kde dynamické bouře, nebezpečí životního prostředí, úplná svoboda boje a ničení zažehnou nový druh zážitku z Battlefieldu.

Hra vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Lis
22
Po
Farming Simulator 22
Lis 22 celý den
Farming Simulator 22

Ujmi se role moderního farmáře a kreativně vybuduj svou farmu ve třech rozmanitých amerických a evropských prostředích. Farming Simulator 22 nabízí obrovskou rozmanitost farmářských aktivit, které se soustředí na zemědělství, chov zvířat a lesnictví – nyní s úžasným přídavkem v podobě ročních období!

Hra vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

https://youtu.be/tgv3RzTaxQM

Pro
7
Út
Dying Light 2: Stay Human
Pro 7 celý den
Dying Light 2: Stay Human

 Od tvůrců ze studia Techland a Chrise Avellona přichází Dying Light 2: Stay Human – parkourová survival hra, vyprávějící příběhy přeživších po vypuknutí zombie apokalypsy. Chris do série přinesl svůj RPG designový prvek, takže na každé ze stovek voleb, které za hru učiníš, můžeš záviset výsledek tvého herního snažení.

Hra vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S