Kalendář vycházejících her

Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.

 

Kvě
7
Resident Evil Village
Kvě 7 celý den
Resident Evil Village

V novém díle Resident evil 8 – Village tě obklopí strach a předhodí tě do nové kapitoly této hororové survival akční střílečky. Návrat, do pohledu z první osoby, přinese i údernou výhodu v boji. Každé setkání je osobní boj o přežití proti děsivým nepřátelům, který tě nutí neustále dávat pozor, hledat zdroje a poznávat nové nepřátele na neznámém území. Village je místo, které žije vlastním životem, jenž se tě často pokouší zničit, kdykoli objevíš jeho tajemství.

Hra vychází na: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S

Kvě
10
Po
Hood: Outlaws & Legends
Kvě 10 celý den
Hood: Outlaws & Legends

Tváří v tvář nemilosrdnému nekontrolovanému stavu bojují rebelové a darebáci o své místo mezi legendami. Aby soupeřící gangy získaly vliv u utlačovaných lidí, soutěží v odvážných loupežích, aby zasáhly bohaté, kde to bolí. Lidový hrdina nebo zločinec hladový po zlatě, jen ti nejlepší uniknou s těžce vydělaným bohatstvím.

Hra Vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S.

Kvě
14
Mass Effect Legendary Edition
Kvě 14 celý den
Mass Effect Legendary Edition

Mezi lidstvem a největší hrozbou, kterou kdy čelilo, stojí jediný člověk. Připomeň si legendu velitele Sheparda z kritiky oceněné trilogie Mass Effect s vydáním Mass Effect Legendary Edition. Součástí je základní obsah pro jednoho hráče a více než 40 položek ke stažení z her Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3, včetně promo zbraní, zbroje a balíčků – vše přepracované a optimalizované pro rozlišení 4K Ultra HD.

Hra Vychází pro PC, PS4, Xbox One

SUBNAUTICA: BELOW ZERO
Kvě 14 celý den
SUBNAUTICA: BELOW ZERO

Oceňované studio Unknown Worlds Entertainment představuje návrat do světa 4546B s hrou Subnautica Below Zero. Ponoř se do mrazivého podmořského dobrodružství na mimozemské planetě. Rok v příběhu pro originální Subnatice tě Below zero vyzívá k přežití v ledových biomech nad i pod povrchem. Čekají tě řemeslné nástroje, úklid zásob, a hlavně rozluštění další kapitoly příběhu Subnautica.

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S, Switch

Kvě
18
Út
Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice
Kvě 18 celý den
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice

Ahoj, dámy, je na čase opět zvlhnout! Ještě jsem s vámi neskončil a pořád se mi o vás zdá ve hře Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice.

Hra vychází pro: Switch, PS4

 

Kvě
21
Rust Day One Edition
Kvě 21 celý den
Rust Day One Edition

Ve hře Rust: Day One Edition existuje jeden cíl důležitější než všechny ostatní: přežít. Překonej žízeň a hlad, bojuj proti živlům, vyráběj zbraně a zůstaň v bezpečí před nepřáteli, mezi které se řadí ostatní hráči, vědci, medvědi a vlci. Smrt si tě může najít i v podobě požáru, utopení či nemoci z ozáření.

Hra vychází pro PS4, Xbox One, PC

Kvě
25
Út
Biomutant
Kvě 25 celý den
Biomutant

Biomutant je akční RPG zasazené do otevřeného světa, v němž se ujmete netradičního hrdiny. Tím je mýval, který prošel mutací a nyní se velice podobá člověku. Ostatně celý tento svět je obydlen zmutovanými zvířaty. Za hrou stojí zkušení vývojáři , kteří se podíleli na vývoji her jako Just Cause a Mad Max, sdružení pod hlavičkou nově vzniklého studia Experiment 101.

Hra vychází na: PC, PS4 a Xbox One

Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster
Kvě 25 celý den
Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster

Hra pro PlayStation 4 – Kultovní klasika byla znovuzrozena. Probuď znovu v sobě vnitřního démona v modernizované verzi uznávané klasiky od ATLUS. Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster je akční RPG, ve kterém se vžiješ do kůže studenta střední školy, který je při „Conception“ transformován do podoby polo-démona.

Hra vychází pro PS4, Switch

Kvě
27
Čt
Asterix & Obelix XXL Collection
Kvě 27 celý den
Asterix & Obelix XXL Collection

V Asterix & Obelix XXL Collection nalezneš všechny tři díly herní série Asterix & Obelix XXL a budeš se tak moct vydat na vážně dlouhou výpravu po boku tvých oblíbených Galů! Poznej nebo si připomeň tato tři slavná dobrodružství plná kanců, kouzelných lektvarů a pochopitelně i Římanů. Staň se nejodvážnějším z Galů a drž statečně prapor odboje proti římským uchvatitelům i samotnému Caesarovi!

Hra vychází pro: PS4, Switch

Čvn
3
Čt
Tour de France 2021
Čvn 3 celý den
Tour de France 2021

Vyhraj žlutý trikot díky oficiální hře z Tour de France 2021. Součástí je všech 21 etap a ty největší klasické závody. Užij si nový systém úkolů, přepracovaný režim My Tour a další nové funkce!

Hra vychází pro: PC, PS4, PS5, Xbox ne, XSX/S