Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.
Bře
11
St
Ori and the Will of the Wisps
Bře 11 celý den
Ori and the Will of the Wisps

Po velkém úspěchu Ori and the Blind Forest bylo jen otázkou času, kdy bude oznámeno pokračovaní. Ori and the Will of the Wisps bylo poprvé k vidění na E3 v minulém roce. Hra nabídne vylepšené grafické zpracování, ale i bojový systém.

Hra vychází na: Xbox One, Windows 10 PC

Bře
13
Nioh 2
Bře 13 celý den
Nioh 2

Pokračování hardcore akčního RPG, ve kterém se znovu vrátíme do feudálního Japonska. Vrací se i hlavní hrdina Oni a s ním řada nebezpečných démonů. Na více informací si musíme ještě počkat.

Hra vychází na: PS4

Bře
20
DOOM: Eternal
Bře 20 celý den
DOOM: Eternal

DOOM: Eternal je pokračování úspěšného a velice kladně přijatého restartu známé značky. Těšit se můžete na daleko silnějšího Doom Slayera (hlavního hrdinu), téměř dvojnásobek typů nepřátel a doslova peklo na Zemi, to vše doprovázené hudbou od Micka Gordona.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Google Stadia

Gods & Monsters
Bře 20 celý den
Gods & Monsters

Gods & Monsters se ponese na kouzelných barvách a řecké mytologii. Těšit se můžeme na malebný svět naplněný všemožnými mýtickými stvořeními a chybět nebude ani legendární hora Olymp. Za vývojem stojí stejný tým, který pracoval na Odyssey, zatím posledním díle ze série o asasínech a o kvalitu by tak mělo být dobře postaráno.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One

Bře
26
Čt
One Piece: Pirate Warriors 4
Bře 26 celý den
One Piece: Pirate Warriors 4

The Pirate Warriors jsou zpět a přinášejí s sebou ještě explozivnější příběh, rozmanitější lokace, a ještě šílenější útoky v nové hře ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4. Následujte Luffyho a jeho přátele od samého počátku na jejich cestě napříč odlišnými ostrovy za nalezením proslulého pokladu – One Piece.

Hra vychází na: PS4, Xbox One, Switch

Bře
31
Út
Persona 5 Royal
Bře 31 celý den
Persona 5 Royal

Nechte se pohltit novým RPG zážitkem se hrou Persona 5 Royal, která Vás zavede do jedinečného univerza oceňované herní série Persona. Nasaďte si masku Jokera a připojte se ke klanu Phantom Thieves of Hearts. Vymaňte se z řetězů moderní společnosti a pronikněte do mysli zkažených a donuťte je tak změnit jejich další směřování. 

Hra vychází na: PS4

Dub
3
Resident Evil 3 Remake
Dub 3 celý den
Resident Evil 3 Remake

Populární série Resident Evil se dočká dalšího převyprávění. Tentokrát se na řadu dostává třetí díl, ve kterém je hlavní hrdinkou Jill Valentine, jedna z nejikoničtějších videoherních postav, kterak utíká z Raccoon City, pronásledovaná tajemnou biologickou zbraní Nemesis. Hráči se také mohou účastnit nikdy nevyprávěných experimentů společnost Umbrella na okraji Raccoon City v online asymetrické multiplayerové hře, Resident Evil Resistance, obsažené v balení Resident Evil 3.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One

Dub
10
Final Fantasy VII Remake
Dub 10 celý den
Final Fantasy VII Remake

Dlouho žádaný remake asi nejpopulárnějšího dílu série Final Fantasy je konečně tady. HD remake sedmého dílu ikonického japonského RPG nabídne moderní grafiku a nový soubojový systém v reálném čase na konzoli PlayStation 4.

Hra vychází na: PS4

Kvě
29
The Last of Us Part II
Kvě 29 celý den
The Last of Us Part II

V pokračování jedné z nejoceňovanějších her posledních let se vrací hlavní hrdinové Joel a Ellie. Odehrává se o zatím nespecifikovaný počet let později, kdy je Ellie již mladá dívka, která stále hraje na kytaru, ale také touží po pomstě.

Hra vychází na: PS4

Zář
4
Marvel’s Avengers
Zář 4 celý den
Marvel’s Avengers

Slavní superhrdinové se konečně dočkali své hry! Akční adventura, až pro čtyři hráče hrající v kooperaci, nabídne nový příběh ze světa Avengerů, kde se můžeme těšit na Kapitána Ameriku, Thora, Hulka, Black Widow a samozřejmě i Iron Mana a spoustu dalších.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Google Stadia