Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.
Lis
14
Čt
Bee Simulator
Lis 14 celý den
Bee Simulator

Zapomeňte na dystopické světy plné usekaných končetin a fantasy pohádky pro (ne)dospělé a pohlédněte na svět očima pilné včelky ve hře Bee Simulator! Ve světě inspirovaném ikonickým Central Parkem v New Yorku budete hrát za pilného včelího opylovače, který se se zbytkem své kolonie usídlil v jednom ze stromů v parku. Váš život se jednoho dne převrátí naruby, když se lidé rozhodnou váš strom pokácet. Osud vašeho úlu nyní spočívá ve vašich maličkých ručičkách nožičkách.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch.

Lis
15
Jumanji: The Video Game
Lis 15 celý den
Jumanji: The Video Game

Ve hře Jumanji: The Video Game převezmou hráči kontrolu nad největšími hrdiny známými z filmů Jumanji na cestě za nalezením drahocenných klenotů Jumanji, záchranou světa a cesty zpět domů. V čem je háček? V cestě jim stojí celá řada smrtících stvoření, nebezpečných lokací a armáda zlovolných drancovníků.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch.

Star Wars Jedi: Fallen Order
Lis 15 celý den
Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order je akční příběhová adventura z pohledu třetí osoby, která nabízí polootevřený svět Star Wars. Hra je zasazena do období mezi filmy  Revenge of the Sith a New Hope. Ve hře se hráči ujmou role mladého Padawana jménem Cal Kestis, který přežil útok na rytíře Jedi znám jako Order 66. Na jeho cestě jej bude po celou dobu doprovázet droid BD-1.

Hra vychází na: PC, PS4 a Xbox One

Lis
22
Shenmue III
Lis 22 celý den
Shenmue III

Vžijte se do role Ryo Hazukiho, osmnáctiletého japonského bojovníka a vydejte se na cestu za pomstou smrti jeho otce. Dlouho očekávaný třetí díl oceňované epické série Shenmue je tady.

Hra vychází na PC, PS4.

Sniper: Ghost Warrior Contracts
Lis 22 celý den
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Vychutnejte si čistokrevnou odstřelovačskou hru v drsných podmínkách moderní Sibiře v napínavých misích, které lze hrát znovu a znovu, a vyzkoušejte si zbrusu nový systém uzavírání kontraktů, který podporuje strategické myšlení.

Hra vychází na PC, PS4, Xbox One

Pro
3
Út
Life is Strange 2
Pro 3 celý den
Life is Strange 2

Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One

Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Pro 3 celý den
Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Neverwinter Nights: Enhanced Edition přidává zcela nové, rozšířené vlastnosti k obsahu Neverwinter Nights Diamond Edition. Kraďte se ve stínech jako smrtící půlelfský zloděj, ovládněte děsivou magii jako mocný gnómský čaroděj, likvidujte své protivníky jako obrněný trpasličí paladin… Ať už si vyberete kterékoliv hrdinu, čeká na vás neuvěřitelné dobrodružství. Objevte magii, tajemství a nebezpečí na každém kroku, a to sami, nebo s kamarády v těchto klasických dobrodružstvích ve stylu Dungeons & Dragons.

Hra vychází na: PS4, Xbox One, Switch.

Úno
11
Út
Ori and the Will of the Wisps
Úno 11 celý den
Ori and the Will of the Wisps

Po velkém úspěchu Ori and the Blind Forest bylo jen otázkou času, kdy bude oznámeno pokračovaní. Ori and the Will of the Wisps bylo poprvé k vidění na E3 v minulém roce. Hra nabídne vylepšené grafické zpracování, ale i bojový systém.

Hra vychází na: Xbox One, Windows 10 PC

Bře
3
Út
Final Fantasy VII Remake
Bře 3 celý den
Final Fantasy VII Remake

Dlouho žádaný remake asi nejpopulárnějšího dílu série Final Fantasy je konečně tady. HD remake sedmého dílu ikonického japonského RPG nabídne moderní grafiku a nový soubojový systém v reálném čase na konzoli PlayStation 4.

Hra vychází na: PS4

Bře
6
Watch Dogs: Legion
Bře 6 celý den
Watch Dogs: Legion

Třetí díl Watch Dogs nás zavede do Londýna blízké budoucnosti po Brexitu. Ambiciózní herní systém nám dovolí hrát za všechny NPC postavy ve hře a užít si hodně rozdílnou hratelnost. Můžete hrát za drzého mladíka i akční babičku hackerku!

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One