Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.
Bře
20
DOOM: Eternal
Bře 20 celý den
DOOM: Eternal

DOOM: Eternal je pokračování úspěšného a velice kladně přijatého restartu známé značky. Těšit se můžete na daleko silnějšího Doom Slayera (hlavního hrdinu), téměř dvojnásobek typů nepřátel a doslova peklo na Zemi, to vše doprovázené hudbou od Micka Gordona.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Google Stadia

Gods & Monsters
Bře 20 celý den
Gods & Monsters

Gods & Monsters se ponese na kouzelných barvách a řecké mytologii. Těšit se můžeme na malebný svět naplněný všemožnými mýtickými stvořeními a chybět nebude ani legendární hora Olymp. Za vývojem stojí stejný tým, který pracoval na Odyssey, zatím posledním díle ze série o asasínech a o kvalitu by tak mělo být dobře postaráno.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One

Dub
16
Čt
Cyberpunk 2077
Dub 16 celý den
Cyberpunk 2077

Připravte se na otevřený svět, kde zažijete brutální a přesto realistický svět budoucnosti s nelineárním příběhem plným zvratů. Hra se inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk, kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tento skvost vám zprostředkuje stejné možnosti. 

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One

Kvě
15
Marvel’s Avengers
Kvě 15 celý den
Marvel’s Avengers

Slavní superhrdinové se konečně dočkali své hry! Akční adventura, až pro čtyři hráče hrající v kooperaci, nabídne nový příběh ze světa Avengerů, kde se můžeme těšit na Kapitána Ameriku, Thora, Hulka, Black Widow a samozřejmě i Iron Mana a spoustu dalších.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Google Stadia