Přehledný kalendář vycházejících her na PC, PlayStation, Xbox a Nintendo.
Lis
5
Út
Just Dance 2020
Lis 5 celý den
Just Dance 2020

Nový ročník Just Dance je tady. Nejpopulárnější hudební videohra oslavuje desáté výročí hned 40 novými písničkami, spoustou novinek a exkluzivními překvapeními, které jsou ve hře k objevení. Písničky, které najdete jsou ze všech možných žánrů a interpretů, jmenujme jen některé – Skrillex ft. Sirah o Con Calma – Daddy Yankee Ft. Snow o Bad Boy – Riton & Kah-Lo o High Hopes – Panic! At The Disco o Kill This Love – BLACKPINK o Sushi – Merk & Kremont o I like It – Cardi B, Bad Bunny & J Balvin o Policeman – Eva Simons Ft. Konshens o Rain Over Me – Pitbull Ft. Marc Anthony.

Hra vychází na: PS4, Xbox One, Switch

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Lis 5 celý den
Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

Soutěžte o zlatou medaili s nejslavnějšími hrdiny, které známe z her společností Nintendo a SEGA. Závoďte na skateboardu, surfujte nebo šplhejte na čas jako Mario, Sonic, Yoshi, Amy Rose, Luigi, či Dr. Eggman. Soupěřit o umístění na stupních vítězů můžete až ve 4 hráčích lokálně či až v 8 hráčích online. Sportovní vyžití u Switche nebylo nikdy lepší!

Hra vychází na: Switch.

Lis
8
Death Stranding
Lis 8 celý den
Death Stranding

Tajuplná nová hra od legendární tvůrce série Metal Gear Solid – Hidea Kodžimy. O projektu zatím nejsou známy žádné konkrétní informace. Mělo by však jít o survival akční hru, ve které si hlavní roli zahraje Norman Reedus (seriál The Walking Dead) a Mads Mikkelsen (seriál Hannibal).

Hra vychází na: PS4

Need for Speed: Heat
Lis 8 celý den
Need for Speed: Heat

Nové Need for Speed nás zavedou do města Palm City. Během dne se ve městě koná festival Speedhunter Showdown, kde si v legálních závodech můžete vydělat peníze a upravovat své čtyřkolové mazlíčky. Každý večer však město rozproudí ilegální pouliční závody, ve kterých budujete reputaci, díky které se můžete dostat k lepším součástkám a ještě větším závodům. Ale zůstaňte ve střehu – policajti čekají a ne všichni hrají férově.

Hra vychází na PC, PS4, Xbox One

Lis
14
Čt
Bee Simulator
Lis 14 celý den
Bee Simulator

Zapomeňte na dystopické světy plné usekaných končetin a fantasy pohádky pro (ne)dospělé a pohlédněte na svět očima pilné včelky ve hře Bee Simulator! Ve světě inspirovaném ikonickým Central Parkem v New Yorku budete hrát za pilného včelího opylovače, který se se zbytkem své kolonie usídlil v jednom ze stromů v parku. Váš život se jednoho dne převrátí naruby, když se lidé rozhodnou váš strom pokácet. Osud vašeho úlu nyní spočívá ve vašich maličkých ručičkách nožičkách.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch.

Lis
15
Jumanji: The Video Game
Lis 15 celý den
Jumanji: The Video Game

Ve hře Jumanji: The Video Game převezmou hráči kontrolu nad největšími hrdiny známými z filmů Jumanji na cestě za nalezením drahocenných klenotů Jumanji, záchranou světa a cesty zpět domů. V čem je háček? V cestě jim stojí celá řada smrtících stvoření, nebezpečných lokací a armáda zlovolných drancovníků.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One, Switch.

Star Wars Jedi: Fallen Order
Lis 15 celý den
Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order je akční příběhová adventura z pohledu třetí osoby, která nabízí polootevřený svět Star Wars. Hra je zasazena do období mezi filmy  Revenge of the Sith a New Hope. Ve hře se hráči ujmou role mladého Padawana jménem Cal Kestis, který přežil útok na rytíře Jedi znám jako Order 66. Na jeho cestě jej bude po celou dobu doprovázet droid BD-1.

Hra vychází na: PC, PS4 a Xbox One

Lis
22
Shenmue III
Lis 22 celý den
Shenmue III

Vžijte se do role Ryo Hazukiho, osmnáctiletého japonského bojovníka a vydejte se na cestu za pomstou smrti jeho otce. Dlouho očekávaný třetí díl oceňované epické série Shenmue je tady.

Hra vychází na PC, PS4.

Sniper: Ghost Warrior Contracts
Lis 22 celý den
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Vychutnejte si čistokrevnou odstřelovačskou hru v drsných podmínkách moderní Sibiře v napínavých misích, které lze hrát znovu a znovu, a vyzkoušejte si zbrusu nový systém uzavírání kontraktů, který podporuje strategické myšlení.

Hra vychází na PC, PS4, Xbox One

Pro
3
Út
Life is Strange 2
Pro 3 celý den
Life is Strange 2

Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

Hra vychází na: PC, PS4, Xbox One