Vývoj Moravského Silent Hillu, jak mu sami vývojáři z brněnského studia přezdívají, se za dobu, co jsme o tomto projektu slyšeli zatím naposledy, pohnul pořádný kus dopředu a dle Tweetu, které zveřejnilo studio CBE Software, lze hru zapnout a dohrát ji od začátku až do konce.

Již při naší návštěvě brněnského Game Access, kde studio složené z Jana Kavana a Lukáše Medka svou hru prezentovalo, vypadal titul skvěle. Ke shlédnutí byla sice jenom jedna kapitola, ale i ta nám nastínila to, jakým směrem se hra bude ubírat a co od ní čekat. Dozvěděli jsme se tehdy i některé z příjemných detailů, které potěší hlavně hráče české národnosti, a to například sbíračky v podobě lidových písniček.

V psychologickém hororu od studia CBE Software budeme v kůži Daniela hledat jeho dceru Stelu, která se nevrátila domů. GPS lokátor dovede Daniela do míst, kde strávil velkou část svého dětství a zapřísahal se, že tato místa již nikdy nenavštíví.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Dle oficiálních zdrojů se má Someday You’ll Return objevit na PC ještě letos. Dle slov Lukáše Medka je konzolová verze dalekou budoucností.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno