Crysis Remastered konečně získává upgrade pro konzole nové genrace, který přináíší 4K a ray tracing.

Stejně jako většina her, které byly spuštěny na přelomu konzolových generací, je Crysis Remastered k dispozici na PS5 a Xbox Series X / S, ovšem až do této chvíle jen díky režimu zpětné kompatibility. To znamená, že hráči neměli ze hry plný zážitek, který mají k dispozici hráči na PC.

Díky nové aktualizaci mohou majitelé PS5 a XSX / S konečně zažít skutečnou sílu svých konzolí.

Existují tři režimy, ze kterých si můžete vybrat, když hrajete Crysis Remastered na PS5, Xbox Series X nebo Xbox Series S. Režim výkonu poskytne solidní 60 fps v rozlišení 1080p na všech třech konzolích. Režim Quality bude zaměřen na 1800p na PS5 a 2160p (4K) na Xbox Series X, zatímco se bude snažit udržovat 60 fps, ale očekává nižší průměrné snímkové frekvence než Performance Mode. Xbox Series S překvapivě poskytne také 4K grafiku, ale při 30 fps.

Přečti si  Outriders Crash Log může velmi rychle zaplnit váš pevný disk - zde je návod na odstranění

Režim RayTracing poběží na 1440p / 60 fps na PS5 a Xbox Series X, ale 1080p / 30 fps na Xbox Series S.

Je zajímavé, že Crysis Remastered se nezdá, že by na PS5 narazil na 4K bez ohledu na to, jaký režim zvolíte. Možná je to dosud nejjasnější indikátor toho, že Xbox Series X má celkově silnější potenciální výkon než konzole Sony za předpokladu, že jej vývojáři optimalizují.

I když hrajete Crysis Remastered na konzolách starší generace, nejnovější patch vám stále poskytuje několik novinek. Klasická nabídka Nanosuit se vrací, pokud ji upřednostňujete před nabídkou v novém stylu, a zbrusu nová úroveň Ascension přichází s novou výzvou. K dispozici je také více než 100 oprav chyb.

Přečti si  Ředitel Days Gone komentuje informace o pokračování: „Nikdy nikomu nic neříkej“

Crysis Remastered je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox ONe a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno