Hra o časových smyčkách se zdá být zaseknutá ve své vlastní smyčce. Poté , co vývojáři Arkane Studios poprvé oznámili, že hra vyjde na konci roku 2020, následně hru odložili na Q2 2021, kdy nakonec oznámili, že hra vyjde v květnu. Dnes tu máme další oznámení o odkladu.

Rozhodli jsme se odložit spuštění Deathloopu na 14. září 2021,“ uvedlo studio Arkane na svém Twitteru a pokračuje: Zavázali jsme se ke kvalitě a zachování ambicí našeho týmu pro Deathloop při zajištění zdraví a bezpečnosti všech v Arkane. Využijeme tento čas navíc k dosažení našeho cíle: vytvořit zábavný, stylový a ohromující zážitek pro hráče. “

Ředitel studia Arkane Dinga Bakaba navázal na tuto novinku vlastní video zprávou.

„V Arkane máme pro Deathloop silnou vizi a nechceme v tom dělat kompromisy. Musíme však také udělat vše pro to, abychom zajistili zdraví a bezpečnost všech ve studiu. Omlouváme se za čekání a chceme vám všem poděkovat za vaši vášeň a nadšení. Je to palivo, které posiluje naši kreativitu a naši tvrdou práci. “

Deathloop přiměl hráče, aby se ujali role Colta, zabijáka uvězněného v časové smyčce na ostrově Blackreef, bývalé vojenské základně zabývající se zvláštními experimenty. Obyvatelé ostrova všichni zapomínají, co se stalo s každou smyčkou, takže Cole jako jediný má jakoukoli vzpomínku na to, co se stane pokaždé, když se ostrov resetuje.

Když se Cole pokouší uniknout ze smyčky, mohou se ostatní hráči ujmout role Julianny, agentky pověřené zabitím Colea, aby ochránil časovou smyčku. Tím se do opakující se hry roguelike hry Death Loop přidává prvek Dark Souls.

Jedna věc, kterou Deathloop nenabízí, je nová hra plus. Dokonce i pro hru o časových smyčkách bylo opakování stejné věci pro Arkane zjevně jen trochu moc.

Deathloop vychází 14. září na PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno