V nedávném videu ze hry The Xbox Two si tvůrce obsahu pro Xbox YouTube Rand al Thor 19 sedl, aby si zahrál hry a popovídal si s Jezem, reportérem Windows Central, který se zabývá novinkami pro Xbox a Microsoft. 

Ve videu slyšíme Rand al Thor 19, jak tvrdí, že odhadem dvě třetiny her ve vývoji pro Xbox ještě nebyly oznámeny. 

V kontextu se Jez ptá Rand al Thor 19, kolik her z plánu pro Xbox bylo odhaleno. V reakci na to Rand al Thor 19 nejprve připouští, že existují hry, o kterých neví, včetně her souvisejících s Bethesdou. Také uvedl, že neví nic o Kojimově hře, kterou zmínil Jeff Grubb. Vysvětluje tedy, že tyto informace bere v úvahu, přičemž uvádí, že si myslí, že zatím byla oznámena pouze asi jedna třetina her pro Xbox. Toto se týká plánu Xboxu, který je dán na roky dopředu, takže tato informace nemusí být tak šokující, jak se na první pohled zdá.

Později ve videu položí Rand al Thor 19 Jezovi několik otázek ohledně nadcházející hry Avowed. Ptá se: „Je Avowed větší, pokud jde o místa a příběh, než Skyrim a je herní systém zábavný – zvláště za mága?“ V reakci na to Jez říká, že lidé by se měli na Windows Central dívat dalších pár týdnů, protože brzy napíše článek, který na tyto otázky odpoví. Přinejmenším říká, že o Avowed něco ví a je ze hry „velmi nadšený“, takže zatím to alespoň zní slibně.

V dalších novinkách pro Xbox společnost odhalila, že letos na oslavu dvacátého výročí vydá speciální headset, ovladače a další. Xbox uvedl na trh svoji první konzoli 15. listopadu 2001, takže nové příslušenství můžeme pravděpodobně očekávat letos v listopadu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno