Společnost Microsoft zahájila svou tiskovou konferenci na E3 2018 s trailerem oznamujícím vznik Halo Infinite, další hry v jejich uznávané exkluzivní sérii.

Od té doby jsme se nedozvěděli příliš detailů až do nedávna, kdy 343 Idustries informovalo o tom, že Infinite má být spirituálním rebootem značky Halo.

Nyní se k nám dostává další informace o tom, že nové detaily o hře bychom se měli dozvědět během tiskové konference Microsoftu na E3 2019. Bonnie Ross, která studio vede informovala, že režisér hry Chris Lee fanouškům na E3 blíže představí příběh hry a odhalí i její hratelnost.

Jednou z možností o níž se také hovoří je, že společnost Microsoft odhalí Halo Infinite jako cross-gen titul. Existují totiž jisté indície, které napovídají, že Halo Infinite bude vydán vedle Xbox One také pro Xbox Scarlet. Pokud tomu tak opravdu bude, Microsoft to během své show zcela jistě oznámí. To by také potvrzovalo dřívější prohlášení Phila Spencera, že Microsoft připravuje dosud největší E3 show ve své historii.

Přečti si  Starfield nevyjde v tomto roce

Halo Infinite je nyní ve vývoji pro Windows 10 PC a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno