Po loňském uvedení hry na PC, která se setkala se smíšenými reakcemi fanoušků, se hra Cities Skylines 2 od Colossal Order byla pro konzole opět odložena, konkrétně pro systémy Xbox Series X/S a PS5.

Vývojáři, jejichž vydání bylo dříve stanoveno na říjen (po odkladu z jara), odhalili, že se jim zatím nepodařilo splnit „cíle v oblasti stability a výkonu“.

Nový kandidát na vydání se letos v srpnu dočká „důkladné revize“ a na základě jejích výsledků buď zahájí proces směřující k datu vydání, nebo bude řešit další problémy. Do té doby se pochopitelně zdržuje dalších prohlášení o vydání. Tým provádí „pomalý, ale vytrvalý“ proces, přesto zůstávají „nevyřešené problémy“, které v současné době „poškozují hráčský zážitek“.

Přečti si  Suicide Squad: Kill the Justice League odhaluje schopnosti Mrs. Freeze

Chápeme, že je to zklamání, a také to není to, v co jsme doufali. Jsme však odhodláni vás v průběhu tohoto vývojového procesu informovat, i když aktualizace nejsou vždy takové, jaké bychom si přáli.

Cities: Skylines 2 vyšlo v říjnu 2023 pro PC a v současné době má ve službě Steam hodnocení „smíšené“, přičemž 52 procent uživatelských recenzí je kladných. Hra na stavbu měst čelila kritice za problémy s výkonem a nedostatečné aktualizace. Nepomohlo ani vydání placeného DLC Beach Properties letos v březnu (v současné době je na Steamu hodnocení „Převážně negativní“). Zůstaňte naladěni na další aktualizace konzolových verzí v mezidobí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno