Produkce seriálu The Last of Us pokračuje velmi dobře a studio Naughty Dog sdílelo sérii nových fotografií.

I když jsme zatím měli pouze jeden oficiální obrázek z HBO seriálu The Last of Us, fanouškům se podařilo získat i některé záběry přímo z natáčení, které nám dávají dobrou představu o tom, co můžeme očekávat, až bude až bude seriál oficiálně uveden. Zatím jsme viděli klipy, které kopírují přepadení lovce uprostřed hry, záběry Sama a Henryho běžícího s Joelem a Ellie a něco, co vypadá jako opuštěné nákupní centrum, které by mohlo naznačovat obsah Left Behind, všechny obrázky ale rychle podlehly embargu a byly velmi rychle odstraněny.

Nyní můžeme vidět scény těsně před jejím koncem, díky fotografiím, které sdílelo samotné studio i HBO. Záběry nám totiž ukazují nemocnici Firefly.  Jak je vidět na záběrech, tak nemocnice je již v značně sešlá a něco pamatuje, ale okamžitě vám připomene scény ze hry, ze které série vychází.

Přečti si  DMZ Call of Duty: Modern Warfare 2 údajně není free-to-play a vyjde později

Ačkoli by mohlo být snadné předpokládat, že se The Last of Us blíží ke konci své produkce, protože tým je nyní na poslední úrovni hry, nemusí tomu tak vůbec být. Nejenže s jistotou nevíme, že nemocnice je z finální úrovně stejná, ale také nevíme, zda se scény točí chronologicky.

Navíc, pokud to vše zkombinujete se všemi postprodukčními pracemi, tak můžeme s jistotou říci, že první trailer ještě dlouho neuvidíme.

Seriál The Last of Us bude uveden na HBO Max v roce 2023.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno