Streamer Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff dominuje Warzonu s novým loadoutem MAC-10 vytvořeným pro maximální rychlost a poškození, takže neváhejte a postavte si jej podle něj.

MAC-10 je od svého přidání na začátku sezóny 1 považován za jednu z nejlepších zbraní Warzone. Díky rychlé kadenci střelby, zvládnutelnému zpětnému rázu a vysokému poškození je to jasná volba na blízko pro řadu hráčů.

NICKMERCS už nějakou dobu používá MAC-10 ve svém loadoutu, ale nyní sestavil novou verzi pro maximální rychlost a poškození. Když používáte těžké zbraně, jako jsou LMG nebo sniperky, “musíte mít tuto rychlou zbraň v kapse, abyste mohli létat po mapě.”

Spárujte toto SMG s Bruen Mk9 nebo Stoner 63 a nebudete na mapě Verdansku ničím limitováni a to jak na dlouhou, střední, tak i krátkou vzdálenost.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Zde je návod, jak NICKMERCS postavil svůj dosud nejvýkonnější Warzone MAC-10.

  • Muzzle: Agency Suppressor
  • Barrel: 5.9″ Task Force
  • Stock: Raider Stock
  • Underbarrel: Patrol Grip
  • Ammunition: STANAG 53 Rnd Drum

Pro většinu zbraní z CoD: Black Ops Cold War ve Warzone je nezbytný Agent Suppressor. Udržuje vás skryté v minimapě, umožní tiše flankovat a zároveň zvyšuje dosah zbraně. Hlaveň Task Force dále zvyšuje sílu MAC na dálku, což mu umožňuje produkovat větší poškození, přičemž použití 53 Rnd Drum vám umožní sestřelit najednou více nepřátel aniž byste museli přebíjet. Raider Stock a Patrol Grip zvyšují vaši rychlost míření a celkový pohyb.

Call of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno