Unreal Engine 4.25 od společnosti Epic Games přechází do fáze “production ready” a podpora ray tracingu v reálném čase v tomto enginu tedy opouští beta fázi. U této příležitosti společnost NVIDIA spouští druhé kolo soutěže NVIDIA DXR Spotlight Contest.

Jejím cílem je povzbudit nezávislé vývojáře k experimentům využívajícím DirectX Ray Tracing (DXR) a společně s Unreal Enginem 4.24 nebo novějším jej použít k vývoji technologického dema pracujícího s ray tracingem v reálném čase.
Soutěž má podpořit rostoucí počet projektů obsahujících tuto technologii a je sponzorována společnostmi ASUS, Epic Games, Microsoft, MSI a Razer. Zúčastnit se mohou všichni tvůrci obsahu a nezávislí vývojáři starší 18 let, kteří jsou zároveň rezidenty níže uvedených států*. NVIDIA vybere vítěze na základě originality, kreativity a technologického přínosu.
Ray tracing a indie scéna
Podpora DXR není určena pouze velkým studiím. Naopak, z dílen nezávislých tvůrců pocházejí skvělé hry využívající ray tracing, jako Stay in the LightBright Memory a Deliver Us The Moon. Technologie je pro indie vývojáře skvělou příležitostí, jak svá díla odlišit.
Vítězové minulého ročníku:
  • Christian Hecht, Attack from Outer Space: Nadále pro svou práci využívá Unreal Engine. Nyní se zaměřuje na tvorbu realistických lidských postav.
  • Alden Filion, Diode: Stále pracuje na Diode, titul plánuje uvést někdy v průběhu roku 2021.
  • Opus Visual, LP Trailer: Pokračují ve vývoji high end vizualizací pro klienty z plynárenského a ropného průmyslu.,
Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno