PCF nerfovalo legendární farmu v Outriders na Historian, Bounty Hunt a Monster Hunt.

Začátkem tohoto týdne vydala společnost People Can Fly obrovskou aktualizaci pro Outriders, což byla první velká aktualizace této hry od jejího vydání minulý týden. Vývojáři řešili spoustu problémů, kterým komunita právě ve hře čelí, hlavním problémem je chyba Inventory a Allocade. Tato chyba odstraní z inventáře hráče všechny předměty, včetně legendárních zbraní a brnění. PCF potvrdilo, že zahájí proces obnovy této chyby velmi brzy.

Kromě toho Outriders také zaznamenal určité vyvážení schopností a čísel poškození postavy. Podle aktualizace pro vývojáře je tato oprava na straně serveru, což znamená, že není třeba vydávat aktualizaci nebo opravu. PCF již tyto změny implementovali do hry díky nedávné údržbě serverů.

Špatná zpráva pro uživatele Twisted Rounds, Blighted Rounds a Volcanic Rounds ve hře. Nejprve si promluvme o Tricksterových Twisted rounds. Nyní PCF zvýšilo základní cooldown této schopnosti na 25 sekund, zvýšeno ze 16 sekund. Kromě toho byly uzly Trickster’s Hero Tree, Disruptive Firepower, Scion of Power a Outrider Executioner také nerfovány s celkovou silou 35%, oproti 50%. Níže si můžete prohlédnout kompletní seznam změn:

  • Základní cooldown dovednosti Twisted Rounds se zvýšil na 25 sekund (dříve: 16 sekund)
  • Uzly Trickster’s Hero Tree: – Disruptive Firepower, Scion of Power, Outrider Executioner – jejich síla byla snížena na 35% (dříve: 50%)
  • Stav „Vulnerable“ – výkon snížen na 15% (dříve: 25%)
  • Technomancer Hero Tree – „Damage Against Poison“ – byl snížen na 15% (dříve: 30%)
  • Pyromancer Hero Tree Node – „Trial of Ashes“ – byl snížen o 15% většího poškození (dříve: 30%)
Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

To není všechno. PCF ve hře také opravili legendární farmu Historian, Bounty Hunt a Monster Hunt. Vývojáři potvrdili, že se skutečně jednalo o exploit a hráči, kteří toho využili, nebudou potrestáni.

  • Úkoly pro lovce Historian, bounty huntn a monster hunt již neudělují legendární předměty za každé další dokončení
  • Upravená kořist u konkrétních nepřátel: Tooka Beast, Splittooth, Sandshifter a Coldclaw

Toto jsou některé z obecných změn, které jsou nyní v Outriders aktivní. Kompletní aktualizaci pro vývojáře si můžete prohlédnout na subredditu Outriders zde.

Outriders je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno