Studio Bluehole a Microsoft budou jak se zdá mít ještě s PlayerUnknown’s Battlegrounds plné ruce práce. Na Xboxu One před několika dny vyšla tato populární multiplayerová hra v Early Access a jak se zdá, tak trpí velkými technickými nedostatky jak pes.

Redaktoři z Digital Foundry se této hře věnovali a zjistili že frame-rate během hry klesá až k hrozivým 11 snímkům za sekundu, což už pomalu odpovídá promítání diapozitivů z babiččiny dovolené a to prosím pěkně i na Xbox One X.

Studio Bluohole si od vydání hry v Early Accessu slibovalo příliv dalších několika stovek tisíc nových hráčů a utvrdit tak svou pozici s nejhranější hrou na trhu. Ale dle toho co redaktoři Digital Faundry ukazují, to nebude mít studio společně s Microsoftem až tak snadné. Řada hráčů jistě bude argumentovat tím, že jde právě o Early Access a že hra dostane ještě řadu updatů, které tyto potíže odstraní, to sice může být pravda, ale i přes se tak v současné době jeví investice do konzolové verze hry jako lichá a rozhodně bychom tak doporučili s nákupem počkat.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

To co dokazují redaktoři z Digital Foundry se rozhodně neslučuje s tím co uvádí oficiální zpráva Microsoftu k uvedení hry:

“Zážitky z hraní Xbox One verze jsou v podstatě stejné, jaké jste mohli mít při hraní PC verze v březnu.”

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno