Ať už zákazníci zavítají na e-shopy Smarty.cz či JRC.cz nebo zajdou na jednu z 35 kamenných prodejen Smarty a JRC v Česku, všude můžou bez problému pořídit herní konzoli PlayStation 5, navíc za cenu 10.790 korun.

Můžu potvrdit, že konzole máme skladem a .dostupné jak online, tak na prodejnách,“ uvádí za prodejce Petr Kratochvíl.

Největší výhodou nákupu u Smarty a JRC je možnost využití nového trade-in programu. Funguje jednoduše. Na prodejnu stačí donést konzoli PlayStation 4. Prodejce ji odkoupí a sníží cenu u nové konzole PlayStation 5, která se může dostat až na 10 790 korun (v případě odkupu PlayStation 4 Pro). „Není potřeba si nic předem domlouvat online, posílat fotky a popisovat stav staré konzole. Stačí, když zákazník přinese starou konzoli na prodejnu a záhy odejde s novým strojem,“ dodává Petr Kratochvíl. Cenu za novou konzoli si můžou zákazníci vylepšit ještě víc – stačí donést k odkupu dohrané hry.

Přečti si  V dubnu opustí PS Plus 7 her

Jako dárek si zákazník odnese 1 000 korun jako bonus na PlayStation Store, který může použít na nákup nových her přímo v PS Store, anebo na vyzkoušení služby PlayStation Plus Extra nebo Premium.

Přechod z PS4 na PS5 je jednoduchý. Stačí si přes cloud stáhnout veškerá uložená data, hry z PS4 si hráči zahrají bez problému i na konzoli nové generace. Část z nich dostane navíc nové funkce a vylepšenou grafiku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno