Ubisoft oznámil, že Trackmania hráčům nabídne tři odlišné závodnické zážitky podle toho, jestli zvolí základní, standardní nebo klubový přístup. Všechny tři verze budou dostupné od 1. července na Epic Games a Uplay.

„Trackmania je univerzální závodní hra, která hráčům nabízí tři úrovně zapojení. Naším cílem je uspokojit priority každého hráče. Základní přístup je zdarma a novým hráčům nabídne skvělou příležitost, jak se dostat do hry. Standardní a klubový přístup navíc poskytne pokročilejším hráčům nástroje pro tvorbu a sdílení,“ vysvětluje ředitel Ubisoftu Nadeo Florent Castelnerac.

Základní přístup: Tento přístup umožní hráčům závodit zdarma, ať už v singleplayeru či s ostatními hráči, na 25 tratích v oficiálních kampaních, které budou každého čtvrt roku obnovovány. V nich také budou hráči mít možnost získávat medaile a zaznamenávat své výsledky v regionálních žebříčcích. V kanálu Arkáda si budou moci užívat výtvory ostatních hráčů, zkoušet různé editory (tratí, záznamů a skinů) a servery pro hodnocení map. Pro běžné soutěžení bude dostupná každotýdenní soutěž Nations League.

Standardní přístup: Standardní přístup rozšiřuje volně dostupný obsah o bonusy spjaté s hráčskými výtvory včetně výběru „trati dne“ a neomezeného přístupu  k záznamům, editorům tratí nebo k serverům pro hodnocení map. Hráči se navíc můžou účastnit každodenních soutěží a ponechat si všechny „trati dne“ a „oficiální“ trati kampaně. Jednoroční předplatné standardního přístupu je dostupné za 9,99 $.

Klubový přístup: Kromě výše zmíněných výhod se mohou hráči s klubovým přístupem přidat do svých oblíbených klubů, a dostat se tak k exkluzivnímu obsahu a aktivitám, jako jsou speciální kampaně, úpravy skinů, místnosti online, tréninkové trati či soutěže. Zároveň mají možnost vytvářet si vlastní kluby a díky tomu sdílet svou vlastní tvorbu nebo organizovat vlastní soutěže. Hráči mají možnost účastnit se oficiální Open Grand League, kterou organizuje společnost Ubisoft Nadeo, a pokusit se kvalifikovat do turnaje Trackmania Grand League. Jednoroční předplatné klubového přístupu je dostupné za 29,99 $ a tříleté předplatné za 59,99 $. Hráči si smějí ponechat tratě, které získali z oficiálních kampaní a kampaní „trati dne“, i po konci předplaceného přístupu.

Trackmania je dostupná k předobjednání v obchodech Epic Games a Uplay.

Studio Ubisoft Nadeo se vrací s největším a nejpůsobivějším remakem legendární hry Trackmania Nations. Trackmania kombinuje hratelnost, kterou je snadné se naučit, ale těžké plně ovládnout, s širokou škálou tratí, pravidelnými sezónními soutěžemi či naživo pořádanými akcemi a možností úpravy skinů vozů.

Více informací o hře Trackmania získáte na webové adrese https://trackmania.com/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno