Microsoft uvede letos na trh Xbox Series X, to znamená příchod nové éry, ovšem když něco nového přichází, tak něco starého musí také odejít.

 Podle oficiálního prohlášení společnost Microsoft zastavuje výrobu konzolí Xbox One X i Xbox One S All-Digital Edition.

S přibližováním se k budoucnosti s Xbox Series X podnikáme přirozený krok k zastavení výroby Xbox One X a Xbox One S All-Digital Edition. Xbox One S bude i nadále celosvětově vyráběn a prodáván. Hráči si mohou u místních prodejců ověřit podrobnosti o dostupnosti hardwaru Xbox One.

V nedávné době jste možná zaznamenali šířící se zvěsti o tom, že Microsoft plánuje ukončit výrobu Xbox One poté, co se na Amazonu a několika dalších obchodech objevil u konzolí společnosti Microsoft popisek „doprodej“. Microsoft z počátku tyto zvěsti popíral, ale jak se zdá, tak měli něco do sebe.

Přečti si  Deskovka: Cesta za štěstím - Větší nuda, než ve skutečném životě...

Jak uvádí Microsoft, standardní Xbox One S zatím neodejde o důchodu, což je pro nás vcelku překvapivé, protože podle nás je Xbox One S nejméně zajímavou konzolí na současném trhu.

Microsoft uvede na konci roku na trh Xbox Series X s výkonem 12 TFLOPů, přičemž stále ještě čekáme na odhalení slabší a levnější verze Xbox Series S.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno