Zdá se, že mnoho vydavatelů chce své hry plánované pro rok 2020 vydat také na příští generaci konzolí, což by mohlo znamenat odklad dalších plánovaných titulů.

Hry jako Watch Dogs Legion , Rainbow Six: Quarantine Gods & Monsters dokázali, že to jde a tak by je mohla následovat i řada dalších titulů. Stejně jako Ubisoft si pohrává s myšlenkou odkladu svých her i řada dalších vydavatelů, kteří by mohli původní plány na vydání her z kraje roku 2020 odložit spíše ke konci roku. 

Alespoň o tom někteří zasvěcenci z oboru mluví pro Xbox Magazín. Z těchto plánů jsou údajně obviněny konzole příští generace. Pokud se PS5 a Xbox Scarlett objeví na konci roku 2020, chtějí vydavatelé být v nových systémech co možná nejrychleji. A co by by mohlo být ziskovější, než uvolnění her pro obě generace.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Trend směřující k recyklaci bude pravděpodobně pokračovat.

Z obchodního hlediska se to zdá být zcela logické, zejména proto, že implementace nových konzolí by neměla představovat příliš velké úsilí. Toto jsme mohli vidět už i u současné generace konzolí, která byla zprvu označována jako generace remasterů. Například na PS3 i PS4 jsme mohli vidět tituly jako Diablo 3, Metal Gear Solid V, Destiny,  The Last of Us Remastered a mnoho dalších. A vypadá to, že trend recyklace bude pravděpodobně pokračovat na PS5 a Xbox Scarlett.

PS5 a Xbox Scarlett by měli vyjít na konci roku 2020.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno