Velmi chaotický týden zažívají společnosti HBO či DC Comics. Jejich majitel Warner Bros. jakoby náhodně ukazoval na seriály, které nechá zrušit, a to klidně i těsně před jejich premiérou. Není tak divu, že se herní komunita začala zajímat o osud seriálového The Last of Us.

Vše začalo poté, co společnost Warner Bros. zrušila film Batgirl. Jeho produkce stála přes 90 miliónů dolarů a natáčení bylo již úspěšné dokončeno. Premiéru měl mít snímek na HBO Max, a to včetně hvězdného Michaela Keatona, který se vrátil do role Batmana.

 

To ovšem není vše! Stejný osud postihnul i HBO Max exkluzivitu Scoob! Seriál měl na HBO Max již několik zveřejněných epizod. Ty budou ovšem z platformy odebrány a seriál se ve službě již neobjeví. Warner Bros. tyto události označuje jako “tax write-downs” a vše tak svádí na finanční důvody.

Reportáž magazínu The Wrap tvrdí, že se HBO Max bude muset rozloučit se 70% zaměstnanců ze sekce vývoje. Streamovací platforma se chce údajně vydat poněkud jiným směrem.

Není tak divu, že se mnoho hráčů začalo obávat o osud seriálu, který má sledovat radosti a především strasti Joela Millera a Ellie Williams. Natáčení The Last of Us je sice již u konce, ale to zrušení seriálu nemusí zabránit. Premiéra je stanovena na rok 2023. Připad Batgirl nás ale nenechává příliš v klidu.

Vše také nasvědčuje tomu, že pokud přece jen TLOU na HBO vyjde, tak se nebude jednat o HBO Max show, ale pouze o HBO show a později se tak bude moci objevit i na jiných streamovacích platformách. Celá situace možná potěší zarputilé fanoušky herní série, kteří již od začátku nejsou spokojeni s hereckým obsazením.

Psali jsme:

Říká se, že Ashley Johnson bude hrát Ellieinu matku v seriálu The Last of Us od HBO

Nico Parker potvrzena do seriálu The Last of Us od HBO

Merle Dandridgová si znovu zahraje roli Marlene v HBO seriálu The Last of Us

V The Last of Us seriálu společnosti HBO budou hlavní postavy hrát hvězdy Game of Thrones

Těšíte se na seriálovou adaptaci série od studia Naughty Dog nebo jde celá situace mimo vás?

The Last of Us Part I vychází 2. září pro PC a PlayStation 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno