Zřejmě tytam jsou doby, kdy Sony a Nintendo bojovali o to, kdo bude na domácím trhu, tedy v Japonsku jedničkou, minimálně to naznačuje nově uzavřené partnerství mezi těmito dvěma společnostmi.

Jak jistě víte Nintendo připravuje revizi své populární konzole Switch, která by měla dle úniků obsahovat lepší procesor a větší paměť, údajně kvůli větší bezpečnosti konzole. Ovšem jak se ukazuje, nemá to být jediné vylepšení, které má nová verze Switche nabídnout. Nová verze Switche má přinést podporu 4K HDR a to i v handheldovém módu, znamená to tedy, že vylepšení se dočká také display, který v současné době disponuje pouze 720p.

Výsledek obrázku pro Nintendo switch 4k

Únik ovšem hovoří ještě o mnohem zajímavější záležitosti a to, že Nintendo uzavřelo dohodu se Sony, kdy náhlavní souprava PlayStation VR bude kompatibilní právě s novější verzí Switche. Navíc by k hraní měli být využíván odnímatelné ovladače Switche. Únik také hovoří o tom, že Nintendo má již v přípravě tituly právě pro VR mezi kterými budou pecky jako Super Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale také tituly třetích stran jako Doom VFR a další.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Již v minulosti vznikali koncepty pro Switch VR, ale jak se zdá, tak si Nintendo zvolilo snazší cestu a místo výroby vlastního zařízení raději uzavřelo dohodu se Sony, které má na trhu s VR headsety dominantní postavení. Dá se tak předpokládat, že obě společnosti z této dohody budou jen profitovat.

Výsledek obrázku pro switch vr

A nebo ne?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno