Mezi mnohým zpožděním a rušením způsobeným koronavirem oznámila také společnost Nvidia, že odkládá svá nadcházející oznámení.

Vypadá to, že společnosti a organizace na celém světě začínají přijímat další opatření týkající se pandemie koronaviru. Společnost Nvidia se tak řadí mezi společnosti, které pozastavují plánované akce a oznámení.

Přestože původně chtěla společnost svá oznámení přesunout na online akci, tak se nyní zdá, že nakonec všechna oznámení úplně odloží.

Nyní, když Severní Amerika jako celek začala stupňovat opatrnost, tak i významné herní společnosti jako Nintendo of America a Rockstar Games nechávají své zaměstnance pracovat z domova, aby minimalizovaly možnost nákazy. 

V blogovém příspěvku na oficiálních webových stránkách společnosti, generální ředitel společnosti Nvidia Jen-Hsun Huang napsal, že společnost má pocit, že nyní není ten pravý čas na sdílení nových produktů nebo oznámení. Huang dále píše: „Naši zaměstnanci pracují z domova.”

I když je zklamáním, že společnost Nvidia v nadcházejících týdnech neoznámí nic nového, přinejmenším je příjemné vidět, že společnost tato oznámení odkládá z úcty ke svým zaměstnancům a jejich rodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno