Studio CD Projekt RED odhalilo jak bude fungovat crafting v Cyberpunku 2077
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » Studio CD Projekt RED odhalilo jak bude fungovat crafting v Cyberpunku 2077

Studio CD Projekt RED odhalilo jak bude fungovat crafting v Cyberpunku 2077

CD Projekt RED již dříve potvrdil, že crafting bude součástí Cyberpunku 2077, ale nyní odhaluje více detailů o tom, jak přesně bude ve hře fungovat.

Fanoušek se na Twitteru zeptal studia na to, jak bude ve hře fungovat vytváření střeliva pro různé typy zbraní a crafting systém. Studio v odpovědi sice nepotvrdilo, že by si hráči byli schopni vyrobit munici, nebo zda budou existovat různé typy munice, ale uvedlo, že hráči budou schopni vyrobit „více položek“. Mezi ty patří brnění, shardy pro cyberware, moduly zbraní, speciální zbraně, spotřební materiál a další pomůcky.

Přečtěte si  Destiny 2 odhaluje nový raketomet „Void Gjallarhorn“

Vývojáři také odhalili, že každý bude schoopen craftingu a nebude existovat žádné omezení podle zvoleného typu postavy.  Hráči však budou muset „investovat do správných perků“. CD Projekt RED údajně testoval několik dovedností, které si hráči mohou vybrat pro svou postavu, jako jsou dovednosti, které umožňují hráčům používat zbraň zvláštním způsobem.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  eSportová závodní série Iconic & Famous Championship odhalila ceny, o které se bude soutěžit

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Jaké druhy questů na nás budou čekat v Cyberpunku 2077? Zde je jejich přehled.

CD Projekt RED pokračuje ve svém úsilí představovat některé detaily...