S radostí oznamujeme, že očekávaný titul Subnautica Below Zero bude obsahovat lokalizaci v podobě českých titulků.

Titulky budou do hry přidány pomocí aktualizace v den vydání a to pro všechny plánované platformy! Hra vychází 14. května 2021.

Oceňované studio Unknown Worlds Entertainment představuje návrat do světa 4546B s Subnautica Below Zero. Ponořte se do mrazivého podmořského dobrodružství na mimozemské planetě. Příběh se odehrává rok po originální Subnatice, Below zero vás vyzívá k přežití v ledových biomech nad i pod povrchem. Čekají vás řemeslné nástroje, úklid zásob, a hlavně rozluštění další kapitoly příběhu Subnautica. Ponořte se a zažijte mrazivé podmořské dobrodružství na mimozemské planetě.

Klíčové je přežití: shromážděte cenné materiály, řemeslné nástroje, zvládněte svůj hlad a žízeň, a to vše v nebezpečné divočině, která vás vidí jen jako potravu.

Přečti si  Mass Effect: Legendary Edition je ve stavu GOLD

Tajemství ponořená hluboko na planetě 4546B: přišli jste sem hledat odpovědi. Riskovali jste všechno, abyste se sem dostali a neodejdete, dokud neodhalíte pravdu.

Průzkum: ponořte se do jedinečných vodních a terénních biomů, které vám nabídnou nejen materiál, ale i odpovědi, které hledáte.

Postavte základnu: tvořte a vytvářejte vše z pohodlí domova. Tyto základny budou nedílnou součástí vašeho přežití nejen proti divoké zvěři, ale taky proti drsnému prostředí planety.

Subnautica Below Zero vychází pro PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a Switch 14. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno