Kreativní ředitel hry  The Elder Scrolls Online ,  Rich Lambert,  dnes potvrdil, že toto MMORPG od Bethesdy dostane update s podporou pro  Projekt Scorpio .

Developer  Zenimax Online Studios již v minulém roce vydal aktualizaci pro  PS4 Pro, a tak studio plánuje zaujmout stejné stanovisko iv souvislosti s dlouho očekávaným a brzy uvedeným Scorpio. Přesněji detaily a vylepšení na této konzole jsou zatím neznámé, ale autoři zmiňují podobné věci jako při PS4 Pro.

Očekávat tedy můžeme vylepšenou vizuální kvalitu s tím, že vše podstatné bychom se tak měli dozvědět během konference Microsoftu na E3. Kromě toho jsme se z úst kreativního ředitele hry dozvěděli pár věcí, které se týkaly budoucích konzolových požadavků od žánru MMO.

Určitě bych řekl, že klíčový bude výkon. Ve hře, jakou je The Elder Scrolls Online, je klíčová zejména paměť. Na obrazovce totiž můžete kdykoli vidět stovky postav. Ve hře můžete mít najednou až 300 bojujících postav, což je na paměť velmi náročné. Kromě toho to také dost žere výpočetní výkon a VRAM. Takže čím více můžeme proniknout do těchto nových konzolí, tím lépe. Určitě bychom na konzole mohli vidět její skutečnou sílu v žánru MMO za předpokladu, že skutečně využíváme všechny výhody, které nám její hardware nabízí. Myslím si, že když se konzole budou stávat stále více a více výkonnější, najde si k nim cestu stále více a více lidí. Protože je hezké sedět na vašem gauči, dát si pivo a hrát , říká Lambert.

The Elder Scrolls Online je v současnosti k dispozici na PC, PS4 a Xbox One s tím, že  Morrowind expanze vychází dnes.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno