Developer Red Barrels oznámil nové pokračování v hororové sérii Outlast s názvem The Outlast Trials, ve které budou moci hráči kooperovat.

Tato zpráva překvapí fanoušky série Outlast. Vývojář Red Barrels nejen oznámil konkrétní informace o dříve slibovaných nových odnožích, kdy první nyní oficiálně nese název The Outlast Trials, ale také mění způsob hraní, kdy hrůza byla dříve směřována jen na jednoho hráče. 

Nově tedy můžete očekávat kooperativní hru pro více hráčů, kdy strach ze hry můžete nyní prožívat až ve čtyřech hráčích najednou. Pokud však ale nemáte o tuto možnost zájem, nemusíte se obávat, protože novou hru budete moci stále prozkoumávat i sami.

Zatím o hře mnoho nevíme, ale vývojáři potvrdili, že se nebude jednat o přímé pokračování série, ale hra se odehrává ve stejném vesmíru, během studené války, kdy jste v roli testovacích osob zapojených do neznámého experimentu.

Přečti si  Sony čelí hromadné žalobě kvůli monopolu na prodej digitálních her pro PlayStation

Hra je zatím v rané fázi vývoje, ale vývojáři již brzy budou sdílet více informací. Dle prvního obrázku se zdá, že se hráči budou muset pohybovat v naprosté tmě a spoléhat se jen na pomoc brýlí pro noční vidění.

The Outlast Trials je nyní ve vývoji pro blíže nespecifikované platformy.

2 KOMENTÁŘE

  1. Game Press určitě to ztratí to kouzlo. Kdybych hrál PT ve dvou tak odpadá ten faktor strachu. Lekacky zůstanou ať se hraje třeba v 10 lidech. Moment překvapení aspoň na první průchod hrou jsou nepředvídatelné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno