Aktualizace:

Blizzard Entertainment oficiálně ohlásil nadcházející první Alfa test Diablo 2: Resurrected na PC pro jednoho hráče, který se bude konat od 9. – 12. dubna. Během akce budou mít hráči přístup k prvním dvěma akcím hry třem třídám Amazon, Barbarian, Sorceress.


Blizzard Entertainment oznámil, že později v tomto roce opět navštívíme svět Diablo 2 a to díky připravovanému remasteru s názvem Resurrected.

Jak už bývá u remasterů zvykem, tak i tentokrát se budeme moci oproti originálu těšit na vylepšenou grafickou stránku hry. Zároveň doufáme, že si hra udrží svou atmosféru a pocit ze hry, který zůstane věrný originálu. I proto se vývojáři chystají spustit řadu Alfa testů.

Nyní se zdá, že Korejský výbor pro správu her zaregistroval plán testování titulu v Koreji. To bylo od té doby odstraněno, ale uživatelům na korejském webu Inven se podařilo získat snímek, který ukazuje na to, že první z řady testů by mohl odstartovat 9 dubna a pokračovat až do 19. dubna. Do testu by se dle všeho mělo zapojit 19 999 testerů. Zatím však není jasné, zda případné testování bude probíhat celosvětově nebo jen regionálně.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Diablo 2: Resurrected má vyjít v tomto roce pro PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno