Po zprávách hráčů o nedávné aktualizaci systému Windows 10, která měla vliv na výkon ve hrách, společnost Microsoft vydává opravný update.

Windows 10 nedávno představil novou aktualizaci, která hráčům způsobila neočekávané problémy. Problém způsobil, že výkon ve hrách značně utrpěl.

Společnost Microsoft nyní vydala novou aktualizaci pro Windows 10, která tyto problémy zmírňuje. Konkrétně hráči, kteří využívají více než jeden monitor a obvykle upřednostňují při hraní režimy celé obrazovky nebo bez okrajů, byli touto chybou postiženi. Nyní by ovšem mělo být vše zase v pořádku.

Aktualizace je nyní k dispozici, i když Microsoft poznamenal, že může trvat až dvacet čtyři hodin po vydání aktualizace pro Windows 10, než se dostane ke všem uživatelům. Avšak ty, které už unavuje čekání, mohou zrychlit proces aktualizace restartováním počítače nebo ruční kontrolou dostupnosti nové aktualizace prostřednictvím nastavení systému Windows 10.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Negativní dopad původní aktualizace je něco, co mohlo poněkud poškodit reputaci společnosti mezi hráči, zejména vzhledem k nedávnému zaměření Microsoftu na Xbox Game Pass a možnosti hrát tyto hry na počítačích vybavených Windows 10. Navíc Microsoft údajně pracuje na vylepšení Windows Store, který má PC hráčům pomoci učinit hraní přístupnější a zábavnější. A není se co divit, hráči na PC totiž stále tvoří téměř polovinu herního trhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno