Členové týmu mají zkušenosti s prací na Halo, Destiny a Team Fortress 2.

Theorycraft Games je zbrusu nové studio složené z průmyslových veteránů z Riot Games, Blizzard, Valve a Bungie. Nedávné kolo financování přineslo studiu 37,5 milionu dolarů, vedeného primárně společností NetEase a několika dalšími investičními společnostmi.

Zakladatelé nové společnosti mají zkušenosti s prací na League of Legends, Halo, Destiny a Team Fortress 2, což novému podnikání přináší desítky let zkušeností.

„Tým Theorycraft má za sebou vynikající výsledky vedoucí mezi nejúspěšnějšími herními franšízami. Se zdroji a nezávislostí, které nyní mají, se těšíme na to, co s čím přijdou dál,“ řekl Simon Zhu, vedoucí oddělení investic a partnerství společnosti NetEase Games.

“Cítíme se zatraceně šťastní – nejen že jsme se dostali k tak skvělému startu studia, ale také, že jsme našli skupinu podobně smýšlejících partnerů, kteří věří, jako my, že hry slouží základním lidským potřebám, a kteří podporují náš cíl rychle dostat hru do rukou hráčů a rozvíjet hru s nimi. “Řekl Joe Tung, generální ředitel a zakladatel Theorycraft Games.„ NetEase a naši spoluinvestoři jsou ideální skupinou partnerů, kteří nám pomohou přinést vizi společnosti k životu.”

Přečti si  Hráči Apex Legends zjistili, že Revenant a Wraith se mohou dostat do trezoru World's Edge bez klíče

Theorycraft Games bude působit jak ze Seattlu, tak z Los Angeles a budou pracovat na „komunitní hře PvP dostupné na různých platformách.“

Chcete-li se o studiu dozvědět více, podívejte se na oficiální web Theorycraft Games.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno