Ubisoft Nadeo ve svém remaku hry Trackmania Nations přináší závody odporující gravitaci.

Ubisoft dnes oznámil, že Trackmania® je nyní dostupná v obchodech Epic Games a Uplay. V základním přístupu je zdarma, standardní přístup stojí 9,99 $ a klubový přístup 29,99 $.

Ubisoft Nadeo je zpět s největším a nejpůsobivějším remakem legendární hry Trackmania® Nations, v němž se spájí nový vzhled i jednoduše osvojitelná hratelnost, která ale zároveň představuje výzvu. Hráči mohou soutěžit sami proti sobě i proti ostatním v režimech pro jednoho či více hráčů na trasách, které jsou pravidelně aktualizovány. Dále mají hráči díky vylepšeným editorům a novým stavebním blokům větší svobodu při vytváření vlastních tras a také mohou využívat nové servery k testování map a společně zkoušet a hodnotit sdílené mapy.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Komunitní události jsou srdcem Trackmanie, která díky snadnému přístupu přináší esporty hráčům všech úrovní – od soutěží až po mezinárodní otevřené turnaje. Hráči i diváci si mohou dvakrát ročně užít závody profesionální úrovně v turnaji Trackmania Grand League.

Základní přístup umožní hráčům využívat 25 vzrušujících tras z oficiální kampaně a zkoušet trasy vytvořené ostatními hráči v kanálu Arkáda. Dále budou moct používat hlavní editory a účastnit se týdenních soutěží v Nations League.

Náročnějším hráčům nabídne standardní přístup další kreativní nástroje a online události, zatímco s klubovým přístupem získají další možnosti upravování hry a možnost společenské interakce s ostatními hráči. Oba typy přístupu umožňují hráčům ponechat si „oficiální trasy“, „trasy dne“ a pokročilý editor tras i po skončení roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno