FoxNext je divize 20th Century Fox, která byla vytvořena na základě úspěchu her jako Alien: Isolation a získalo studio Cold Iron, které dle jejich oznámení v současné době pracuje na nové hře s Vetřelci.
Oznámení zatím nepřináší žádné konkrétní informace, ale FoxNext uvedlo, že se bude jednat o střílečku, která vyjde na PC a blíže nespecifikované konzole. Vzhledem k tomu, že FoxNext existuje zčásti kvůli úspěchu Alien: Izolation, logicky se nabízí, že by se nejúspěšnější části této hry mohli objevit i v nově připravované hře (ovšem zde se jedná o pouhou spekulaci).
Ovšem tým, který stojí za vývojem této nové hry s Vetřelci, je velmi prestižní a skládá se z průmyslových veteránů, kteří se zabývali vývojem titulů jako: Bioshock Infinite, Metroid Prime 3, Neverwinter a City of Heroes.
Dokud nám studio nesdělí nové a především detailnější informace, tak zatím o nové hře s Vetřelci může jen vášnivě spekulovat. Rozhodně Alien: Izolation patří na trhu k těm lepším.



















