Vostok Games představili svou novou Battle Royale multiplayerovku zasazenou do prostředí radioaktivního Černobylu.
Vostok Games, ukrajinské studio Survarium složené z několika bývalých vývojářů hry STALKER, oznámilo partnerství s vydavatelem Focus Home Interactive, aby vydali novou Battle Royale hru nazvanou Fear the Wolves.
Hra bude navíc od ostatních Battle Royale titulů nabízet i něco víc a to, že se nebudete muset starat pouze o přeživší protivníky, ale také o radiací zamořená místa, která vás budou ohrožovat smrtícími anomáliemi. Hra navíc bude disponovat také dynamicky se měnícím počasím. Spolu s denním a nočním cyklem to bude neustále nutit přeživší přizpůsobovat své strategie.
Hra by se měla objevit na PC a konzolích v průběhu tohoto roku.
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.


















