Společnost NVIDIA Před několika okamžiky v předvečer veletrhu Gamescom představila Novou Radu GeForce RTX, prvních herních GPU založených na Nové architektuře NVIDIA Turing Platforme NVIDIA RTX, která s spojuje stínování nové generace s paprsek tracingem v reálném případě, že novými schopnostmi Umělé inteligence.

NVIDIA dnes představila GeForce řady RTX ™ , první herní GPU založených na nové architektuře NVIDIA Turing ™ a platformou NVIDIA RTX ™ , která se roztaví shadery příští generace s sledování v reálném čase ray a zcela nové AI schopností.

Tato nová funkce hybridní grafika představuje největší generační skok vůbec v herní GPU. Turing – což 6-ti násobek přináší vyšší výkon než jeho předchůdce, Pascal ™ – redefinuje PC jako konečný herní platformy, s novými funkcemi a technologiemi, které poskytují 4K HDR hraní na 60 snímků za sekundu na ty nejnáročnější tituly.

Turing otevírá nový zlatý věk hry, s realismem možné pouze s sledování paprsku, který většina lidí si myslel, byl ještě před deseti pryč,“ řekl Jensen Huang, zakladatel a CEO společnosti NVIDIA, mluvení před Gamescom, největší světový herní výstavě. „Průlom je rendering Hybridní model, který zvyšuje dnešní počítačové grafiky s přídavkem zrychlení a AI bleskový ray-tracing. RTX bude definovat nový pohled na počítačové grafiky. Jakmile uvidíte RTX hry, můžete se vrátit.

GeForce RTX – New Family of herní GPU

Nová GeForce RTX 2080 Ti, 2080 a 2070 GPU je vybaven funkcemi, nikdy předtím neviděl v herní GPU, včetně:

Navržený NVIDIA pro hráče

NVIDIA vydává speciální Zakladatele verzí edice nové GeForce RTX GPU. Navržena a postavena podle vysokých standardů společnosti, Klíčové vlastnosti GPU zahrnují:

  •  Továrně přetaktovaný designem po vybalení z krabice, s next-gen 13-fázovým iMON DrMOS napájení a sub-milisekund správu napájení pro maximální přetaktování.
  •  Duální 13 kotouči axiální ventilátory vyrábět 3x vyšší průtok vzduchu a velmi tichý provoz.
  •  Kování a strojně hlazený hliníkový odlitek kryt s diamant-cut hrana popisovat poskytuje tuhý, lehký rám pro otevřenou konstrukci s krásně hladké, spojité křivky.
  •  komora první full-card pára, která je 2x větší, s cílem maximalizovat teplo šíření a přenosu tepla do finstack.
  •  Vylepšená DisplayPort 1.4a s DSC umožňuje jednotlivý konektor pro pohon 8K monitoru na 60 Hz.

Průmysl-Wide Podpora GeForce RTX

Světoví top vydavatelé her, vývojáři a tvůrci motoru již oznámila podporu pro platformu NVIDIA RTX přinést svatý grál ray tracing v reálném čase a moc AI pro hráče po celém světě. Patří mezi ně Battlefield V, Shadow of the Tomb Raider, metro Exodus, řídit a Assetto Corsa Competizione. Vývojáři patří EA Square Enix, Epic Games a další.

Platforma NVIDIA RTX rychle se ukázal jako průmyslový standard pro sledování v reálném čase ray a umělé inteligence ve hrách.

Platforma RTX je rovněž přijato velké množství vývojářů profesionálních renderovacích aplikací, včetně Adobe, Autodesk a Pixar.

Od $ 499 předobjednávek Dnes Dostupnost 20.září

Od $ 499 bude k dispozici GeForce RTX grafické karty, včetně NVIDIA Zakladatelé Edition, na celém světě přes 238 zemích a teritoriích. Budou prodávány partnery, včetně ASUS, pestré, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, 3D Innovision MSI, Palit, PNY a ZOTAC.

Předobjednávky na nVidia.com a na více než 100 zúčastněných partnerů dnes začíná na GeForce RTX 2080 Ti a GeForce RTX 2080 s dostupnost počínaje zářím 20. GeForce RTX 2070 bude k dispozici v říjnu.

GeForce GPU ray tracing Výkon* Paměť začíná na zakladatelé Edition
RTX 2080 Ti 10 GigaRays / s 78T RTX-OPS 11GB $ 999 $ 1.199
RTX 2080 8 GigaRays / s 60T RTX-OPS 8 GB $ 699 $ 799
RTX 2070 6 GigaRays / s 45T RTX-OPS 8 GB $ 499 $ 599

* Ekvivalentní agregát matematické operace přispěl Turingova Shaders, CUDA jádry, Tensor jádry a RT jader potřebné k tomu, aby RTX grafiku. Výsledek se vztahuje na Founders Edition verze.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno