Společnost Respawn Entertainment zveřejnila nový herní trailer na další sezónu hry Apex Legends, Upheaval, která začíná 6. května. Přidává na soupisku novou legendu Skirmisher s Alterem a provádí několik změn ve hře Broken Moon.

Alterova taktická schopnost Void Passage spočívá ve vytvoření portálu, kterým pronikne skrz stropy, zdi a další povrchy, a může také skrz zdi prohlížet schránky zabitých nepřátel a vzít si z nich předmět. Její ultimátní schopnost Void Nexus nasadí translokátor, do kterého se její tým může kdykoli teleportovat (což platí i v případě, že byl sestřelen).

Nexus Relay, který jí zbyl z jejího ultimáta, může použít kdokoli, což platí i pro portál Void Passage, takže pozor. Mezi další nový obsah této sezóny patří návrat Solosu v podobě šestitýdenního převzetí, doplněného o respawn žetony a předem vylepšené zbraně.

Přečti si  The Last of Us Season 2 od HBO by mělo mít premiéru v první polovině roku 2025

Co se týče Broken Moonu, ten se výrazně změnil kvůli tomu, že do něj narazil Olympus, odstranil Promenádu a zároveň přidal nové zipové dráhy a Ferrofluid. Pro další podrobnosti zamiřte sem, protože Apex Legends: Upheaval bude brzy spuštěn pro všechny hráče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno