Budovy jsou založeny na skutečných místech, zvukový doprovod vytvořil skladatel Silent Hill a další fakta jsou odhalena v tomto videu naplněném fakty.

Bloober Team pokračuje ve svém marketingu před vydání hry The Medium, které je naplánováno na příští týden. Tentokrát tým sdílel nové video, které je od všech předchozích odlišné. Tentokrát je video poměrně veselejší a obsahuje 9 tajemných faktů o hře, které byste měli znát.

Úplně první skutečnost, která má být uvedena, se zaměřuje na herní koncept, který údajně začal již v roce 2012, přičemž jeho primárními konzolemi byly Wii U, Xbox 360 a PS3. Video ve skutečnosti ukazuje některé rané záběry z těchto systémů. V současné době je Medium připraveno na vydání pro PC a Xbox Series X.

Druhá skutečnost se dotýká postav a odhaluje, že protagonistka Marianne a nejmenovaný chlápek, který se chce „pomstít“, jsou založeny na 2 slavných polských hercích, Weronice Rosati a Marcinu Dorocińském.

Třetí tajemná skutečnost přichází v podobě hudby, která odhaluje, že soundtrack k této hře vytvořil společně skladatel her Silent Hill Akira Yamaoka. Mary Elizabeth McGlynn se ke hře připojuje prostřednictvím vokálů soundtracku, podobně jako v soundtracku Silent Hill. Hře propůjčil svůj hlas také Troy Baker a to konkrétně postavě The Maw.

Místo zasazení The Medium je v herním hotelu s názvem Niwa, samotný hotel však vychází ze skutečného opuštěného hotelu v Polsku, hotelu Cracovia. Byl postaven v letech 1960-1965 a je pětipodlažní s celkem 309 pokoji 9 apartmány, kasinem, restaurací a dalším zázemím. V roce 2011 byl hotel zavřen. Hotel Niwa v The Medium byl vytvořen pečlivě, aby si zachoval pocit neporučeného hotelu. Místo také nese spoustu odkazů na éru, ve které se nachází,

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Pokud se držíme míst, je také třeba poznamenat, že Mariannin byt ve hře je založen na skutečném bytě v polském Krakově. Nachází se poblíž náměstí Matejko. Stejná budova se objevuje také v Observer: System Redux.

Dalším faktem je, že vývojáři odhalili všechny cutscény, aby fungovaly jako reference pro herce při snímání pohybu. To se zvlášť hodilo, když se výroba hry musela přesunout na vzdálený vývoj, když loni začaly výluky kvůli probíhající pandemii COVID-19. Rovněž se ukázalo, že pohyb The Maw byl zachycen pomocí herce stojícího na chůdách, aby byla zajištěna autentičnost jeho výšky. Médium  bude obsahovat přibližně 90 minut cutscén, přičemž se říká, že hra nabídne 8-10 hodin herní doby. 

Pokud jde o hratelnost, hráči budou moci kontrolovat hladinu energie Marianny ve světě mrtvých. Čím více energie obalí její paži, tím více duchovní energie máte. To bylo provedeno, aby uživatelské rozhraní bylo co nejvíce minimalistické. Energie, o které se mluví, je součástí sil, které přicházejí s tím, že je médiem, což bylo vysvětleno v nedávném videu, které si můžete prohlédnout níže.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Hráči mohou očekávat, že při prozkoumávání oblastí objeví „tajemství, odkazy na popkulturu a drobné easter eggy. Některé z těchto odkazů byly škádleny, například odkazy na předchozí tituly studia nebo ukrytí tváří vývojářů na objektech ve hře.

The Medium vychází na PC a Xbox Series X / S 28. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno