Kup nám pivo

Na jednu stranu by se technické problémy, které měl launch nového Call of Duty dali přičíst velkému zájmu hráčů. Na druhou stranu to může také ukazovat na to, že Activision s přibývajícími hrami pomalu dochází kapacita serverů a v budoucnu bude muset tuto situaci řešit.

vydanie call of duty wwii nedo image 835

Servery pro CoD: WWII totiž nezvládali velký nápor hráčů a po vydání hry jednoduše padaly. Activision dle svého vyjádření problém eviduje a pracuje na jeho nápravě. Zatím však neuvedl, kdy servery poběží stabilně.

U Activisionu se tak pomalu může blížit doba, kdy bude muset některým starým hrám zkrátka zazvonit zvonec.

Připomeňme jen, že podobný problém mělo také Destiny 1 i Destiny 2, které hráče během aktivity odpojovalo a znemožňovalo přístup do hry.

ASUS Strix GS-BE7200
Přečti si  Zlom v panice kolem PS6: Insider odmítá zprávy o velkém odkladu

V současné chvíli to vypadá, že servery již běží normálně.

Podělte se s námi o vaše zkušenosti se stabilitou serverů.

Aplikace Game Press herní info na dlani.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno