Již koncem tohoto měsíce se majitelé herních konzolí PlayStation 4 dočkají dalšího exkluzivního titulu a tentokrát se bude jednat o adventuru Detroit: Become Human od vývojářů z Quantic Dream.
Nejnovější video k adventuře Detroit: Become Human neukazuje tolik ohromujících vizuálních efektů, jako předchozí trailery, ale spíše se zaměřuje na to čím vším se vývojáři při vytváření této hry inspirovali. Řadu detailů prozrazují také samotní vývojáři v čele s Davidem Cagem. Ti nám prozrazují, že na hře pracovali celkem 4 roky a pracovalo na ní ve studiu v Paříži celkem 180 lidí společně s dalšími partnery na Philippínách, v Číně, Vietnamu a Indii.
David Cage hovoří o tom jak se mu při vytváření Kary ihned dostalo na mysl právě město Detroit, které je samo o sobě průmyslovým pojmem. Podle Cage je to právě Detroit, který by mohl být hlavním průmyslovým centrem řadou fabrik vyrábějících androidy. Navíc Detroit je městem, které je schopno nabídnout sad všechny možné podoby budoucnosti a skvěle se tu tak tvořilo celé sci-fi univerzum.
Pokud vás video níže v novince opět nalákalo na tuto velmi očekávanou PlayStation 4 exkluzivitu, tak nezapomeňte, že právě nyní máte možnost vyzkoušet si kratší demo, které je nyní k dispozici v PlayStation Store.
Detroit: Become Human vychází 25. května exkluzivně na PlayStation 4.





















