PlayStation 4 exkluzivita Detroit: Become Human vychází již 25. května a fanoušci adventur a příběhů od Quantic Dream toto datum již netrpělivě vyhlížejí.
Čekání jim mohou ukrátit alespoň trailery a tv spoty, které v těchto dnech hojně vycházejí. Nejnovějším z nich je krátký TV spot, který je zaměřen na Marcuse, který je jedním z vůdců vzpoury androidů.
TV Spoty jsou postupně vydávány a my vám je v tomto příspěvku vždy doplníme.
Sony vydala další TV spot, který je tentokrát zaměřen na Connora, který je androidem ve službách policie. Právě Connor je součástí demoverze, která je nyní k dispozici na PS Store.
Posledním z řady TV spotů je upoutávka, která se zaměřují na ženského androida jménem Kara.
Detroit: Become Human vychází 25. května exkluzivně na PlayStation 4.
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

















