Kup nám pivo

Vydání demoverze před vydáním oblíbeného fotbalového simulátoru FIFA byl fakt, na který jsme se mohli každoročně spolehnout. Letos tomu bude ale jinak. Za vším ovšem nestojí virus, který se roztahuje po celé naší planetě, nýbrž snaha vývojářů doladit finální verzi.

Je pravda, že letos to mají vývojáři EA poněkud komplikovanější než tomu bylo u předchozích ročníků. Práci na verzích pro aktuální a budoucí verze nových konzolí jim komplikuje nový koronavirus, kvůli kterému musí značná část z nich pracovat z domova. Jako důvod ale vývojáři koronavirovou krizi neoznačili. Za skutečností, že letos se demíčka nové FIFY nedočkáme je jejich stále plné nasazení a práce na finální verzi hry, která vychází již 9. října. Předplatitelům EA Play bude FIFA 21 k dispozici již za deset dní.

Krátce po vydání bude FIFA 21 součástí Xbox Game Pass Ultime a Game Pass pro PC. Nintendo Switch dostane pouze velký update pro loňský ročník, který přinese nové soupisky a přepíše název hry.

Přečti si  Sony patentuje AI, která z gameplaye sama tvoří highlighty

FIFA 21 vychází 9. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno