Kup nám pivo

Společnosti BioWare a EA nedávno oznámily, že další hru Dragon Age přejmenovaly na Dragon Age: The Veilguard, a jak již dříve tvrdily úniky, dlouho očekávaný další díl oblíbené fantasy RPG série byl představen na nedávné výstavě Xbox Games Showcase.

Nový trailer se zaměřuje především na titulní Veilguard, což je skupina hrdinů, která bude tvořit páteř příběhu hry. Ukázány jsou všechny hlavní postavy společníků, přičemž každá z nich pochází z jiného prostředí a rasy a má jedinečné silné stránky, přičemž se k překvapení všech vrací i Varric.

V odhalovacím traileru není předveden žádný gameplay, ale ten přijde brzy – společnost BioWare má 11. června předvést více než 15 minut záběrů z hraní.

Přečti si  Remake původního Assassin’s Creed je podle spolehlivého insidera ve vývoji. Ubisoft údajně míří na vydání k 20. výročí série

Dragon Age: The Veilguard vyjde na PS5, Xbox Series X/S a PC letos na podzim. Konkrétní datum vydání zatím nebylo oznámeno, i když se dá předpokládat, že přijde s výše zmíněným odhalením hratelnosti.

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJXbox Games Showcase
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno