Kup nám pivo

Microsoft teprve představil Xbox One X a již nyní prosakují informace, že pracuje na další konzoly, která má krycí název Rumor.

Tuto informaci prozradil na svém Twitteru Jez Corden, že příští Xbox je již navržen. Z jeho dalších zpráv také vyplývá, že konzole by neměla být na trh uvedena dříve než v roce 2019.

Připomínáme, že Xbox One X má být v prodeji ve všech regionech od 7. listopadu 2017.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno