Řada hráčů si jistě spojuje Creative Assembly s tituly Total War, kdy za necelý měsíc se dočkáme Total War: Three Kingdoms.
Nicméně studio pracuje na střílečce z pohledu první osoby, která bude vycházet z původní IP. O vývoji hry informovalo studio v nedávném příspěvku na svém Twitteru, když se chlubilo návštěvou uznávaného jihoafrického filmaře Neila Blomkampa.
Zatím však nevíme o čem střílečka bude, ani na jaké platformy bude vydána a jak se zdá, tak se to ani jen tak brzy nedozvíme.
Není to však poprvé co Creative Assembly opustí svou komfortní zónu a pustí se do vývoje hry s jiným žánrem. Před lety vydali dvě různé akční RPG hry v podobě Viking: Battle for Asgard a Spartan: Total Warrior. V roce 2014 pak vydali survival horror Alien: Isolation, který vzal hráče do světa vetřelců Jamese Camerona.
Ovšem doposud studio nevytvořilo žádný FPS titul a tak jsme přinejmenším zvědaví na to jak se s tím studio vypořádá. Zatím tak nezbývá, než se těšit na další drobné informace, které by k nám mohli postupně začít proudit.



















