Bandai Namco Entertainment zveřejnilo úvodní filmeček k Ace Combat 7: Skies Unknown, dlouho očekávané hře v ikonické sérii Ace Combat.

Filmeček nám představuje část úžasného příběhu hry a jednu z hlavních postav Avril Mead, která je mechanikem letounu Ace Combat 7. Avril vyrůstala se svým dědečkem a dalšími válečnými piloty. Její dědeček ji zakázal přidat se k Osean vzdušné obraně, poté, co po smrti Avrilina otce ztratil důvěru v armádu.  Vždy jí však vyprávěl o svých leteckých soubojích a o tom, jaké nádherné je nebe tam nahoře. Jak Avril rostla, začala se specializovat na obnovu částí šrotu a opravy letadel, které vedlo ke stavbě vlastního letadla. Když se s ním však poprvé rozjede, skončí v nečekané situaci.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Ace Cobat 7 se podobně jako předchozí díly odehrává ve fiktivním světě přezdívaném Strangereal, který se je zasazen do lákavého válečného příběhu, který míchá politiku, neustále se vyvíjející technologie a věčný sen lidstva létajícím oblohou.

Ace Combat 7 bude obsahovat také online multiplayer, kde budete moci změřit své síly sami ve free-for-all soubojích, nebo s dalšími spolubojovníky. Hra navíc bude také obsahovat VR mód.

Ace Combat 7: Skies Unknown vychází na PS4 a Xbox One 18. ledna.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno